Reklama
Reklama

Rzekoma kochanka księcia Williama ukradła Kate nie tylko męża! Szok, co wyszło na nowych zdjęciach

Wielu fanów royalsów przeżyło poważny szok na widok Rose Hanbury na mszy koronacyjnej Karola III. Domniemana kochanka księcia Harry'ego nie tylko pojawiła się na uroczystości w towarzystwie wyjątkowo ponurego męża, ale jeszcze miała czelność "podkraść" od Kate Middleton stylizację. Szybko zauważono, że księżna bardzo podobnie wyglądała dzień wcześniej. Nawet buty miały identyczne!

Książę William ma kochankę? Mówi się o Rose Hanbury

Wieści o rzekomym romansie księcia Williama krążą po mediach od wielu miesięcy, ale w ostatnim czasie szczególnie nabrały na sile. Według brytyjskich tabloidów najbardziej prawdopodobną podejrzaną jest markiza Rose Hanbury, która doskonale zna się z następcą tronu i jego małżonką. Hanbury przez pewien czas mieszkała wręcz nieprzyzwoicie blisko syna Karola III.

Reklama

Nie dziwi więc, że ostatnie plotki o zbliżającym się wielkimi krokami rozwodzie Rose z Davidem Cholmondeleyem, podsyciły debatę na temat przyszłych losów tego trójkąta. Nie brak nawet głosów, że Kate Middleton może z czasem podzielić los księżnej Diany i zostać zastąpiona przez kochankę męża. Czy tak faktycznie się stanie? Na razie obracamy się na poziomie spekulacji, ale jedno jest pewne - każda obecność Rose Hanbury w pobliżu książęcej pary będzie budzić kontrowersje.

Rzekoma kochanka Williama była na koronacji Karola III

Do ostatniego spotkania tego typu doszło w Dniu Koronacji. Wielu fanów royalsów było zszokowanych widokiem markiza Cholmondeleya i jego małżonki na koronacji Karola III. Rose wyraźnie próbowała zakryć twarz za czarną woalką i zgubić się w tłumie, ale poniosła na tym polu porażkę. Fotoreporterzy błyskawicznie wyhaczyli ją z grona innych zaproszonych gości.

W pierwszej chwili nie zauważono natomiast jednego istotnego szczegółu - Rose Hanbury wybrała dziwnie znajomą stylizację. Rzekoma kochanka księcia Williama nie mogła konkurować z Kate na stylizacje w minioną sobotę, ale wyraźnie zainspirowała się wyglądem księżnej zaledwie dzień wcześniej. Obie pokazały się bowiem w białych kompletach z czarnymi akcentami i stylowych butach na obcasie.

Rose Hanbury i Kate Middleton razem ukradły buty... Meghan Markle?

Co ciekawe, Hanbury poszła o krok dalej niż tylko w kierunku delikatnej inspiracji. Internauci szybko wyłapali, że obie kobiety miały na nogach identyczne szpilki z kolekcji Aquazzura. Czyżby William powiedział kiedyś obu, że uwielbia kobiety w takich butach? Byłoby to z jego strony mocno ryzykowne, bo jako pierwsza w rodzinie królewskiej w tym modelu chodziła... Meghan Markle. Wyklęta żona księcia Harry'ego była widziana w szpilkach Aquazzura już w 2017 roku.

Zobacz też:

Kate i William zorganizowali szampańską zabawę po koronacji Karola III!

Duże kłopoty Kate przed koronacją! Wszystko przez deszcz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rose Hanbury | Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy