Reklama
Reklama

Domniemana kochanka Williama bierze rozwód? Na Wyspach aż huczy od plotek

Od lat nie cichną plotki na temat rzekomego romansu księcia Williama z Rose Hanbury, która niegdyś była przyjaciółką księżnej Kate. Teraz zagraniczna prasa podała szokujące pogłoski na temat kobiety. Z relacji dziennikarzy wynika, że markiza ma już wkrótce wziąć rozwód, a to dlatego, że jej mąż, David Cholmondeley, odkrył coś zaskakującego...

Kim jest Rose Hanbury?

Rose Hanbury, a dokładniej markiza Sarah Rose Cholmondeley, urodziła się 15 marca 1984 roku w Wielkiej Brytanii. Pochodzi z zamożnego i wpływowego rodu, który od lat powiązany jest z rodziną królewską. Babka Rose była nawet jedną z druhen na ślubie królowej Elżbiety z księciem Filipem.

Jej ojcem jest Timothy, projektant stron internetowych, a matką Emma, która swego czasu była projektantką modową. 39-latka ma młodszą siostrę, która poślubiła hrabiego Edwarda Lambtona.

Reklama

W przeszłości 39-latka próbowała sił w modelingu, a także pałała się polityką. Prasa zaczęła interesować się jej osobą w 2009 roku, gdy ta wyszła za mąż za starszego o 24 lata markiza Davida Cholmondeleya. Para doczekała się trójki dzieci, ale ich związek był pełen wzlotów i upadków.

Domniemany romans Rose Hanbury i księcia Williama

Temat rzekomego romansu księcia Williama i Rose pierwszy raz pojawił się w zagranicznych dziennikach już kilka lat temu. Tabloidy rozpisywały się na temat prawdopodobnej relacji przyszłego króla i przyjaciółki Kate. Hanbury miała być częstym gościem na dworze, gdyż sama wywodzi się z wyższych sfer.

Na początku kobieta zaprzyjaźniła się z Kate, ale ich zażyłość została przerwana, gdy pracownicy pałacu zaczęli plotkować o tym, że markiza wdzięczy się do Williama. Pogłoski eskalowały do tego stopnia, że w końcu Rose została usunięta z kręgu elit związanych z przyszłą parą królewską.

Taki skandal wywołał lawinę komentarzy, a duża część fanów Windsorów była pewna, że pozbycie się 39-latki to jawny dowód na to, iż ta faktycznie nawiązała intymną relację z najstarszym synem Karola III.

Teraz temat domniemanej kochanki Willa wrócił do mediów, a to za sprawą rzekomego rozwodu z dużo starszym markizem!

Domniemana kochanka księcia Williama się rozwodzi?

Brytyjska prasa podaje, że Rose rozwodzi się z Davidem. Mało tego, w całą aferę ma być zamieszany sam książę William. Według portalu "Marca", markiz odkrył, iż jego żona rzekomo romansowała z royalsem od 2014 do 2015 roku. To właśnie w trakcie domniemanych zdrad 39-latka miała zajść w ciążę, a ojcem urodzonej w połowie 2016 roku Iris Mariny Aliny Cholmondeley rzekomo wcale nie jest 63-latek, a właśnie przyszyły król.

Oczywiście doniesienia te nie zostały przez nikogo potwierdzone, ale zdaniem dziennikarzy z Wielkiej Brytanii David chce odejść od Rose po odkryciu, że nie jest ojcem Iris.

Przeczytajcie również:

Szokujące doniesienia z prób koronacji. Siostra króla Karola zaatakowała Camillę

Meghan nigdy nie wybaczy tego Harry'emu! Jest wściekła jak osa!  

Wielka awantura u royalsów! Nie do wiary, jakie kłamstwa zarzucił Harry'emu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Rose Hanbury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy