Reklama
Reklama

Meghan nigdy nie wybaczy tego Harry'emu! Jest wściekła jak osa!

Wyjazd księcia Harry'ego na koronację jego ojca okazał się powodem kolejnego kryzysu w jego małżeństwie z Meghan Markle. Brytyjska prasa donosi, że żona księcia znów jest na niego wściekła. Harry znalazł się po raz kolejny w poważnych kłopotach?


Niejedna osoba z wypiekami na twarzy śledząca losy królewskiej rodziny jest zdania, że kto jak kto, ale Meghan Markle uwielbia znajdować się w świetle reflektorów i centrum uwagi wszystkich. Tym dziwniejsze wydało się, że postanowiła zrezygnować z udziału w koronacji swojego teścia Karola III. Na uroczystość, na którą będą zwrócone oczy całego świata, uda się więc samotnie książę Harry. Jego żoną poinformowała, że pozostanie w Stanach wraz z synkiem.  

Reklama

Skąd więc taka decyzja? Media spekulują, że za koronacyjnym zamieszaniem kryje się poważny kryzys w małżeństwie Harry'ego i Meghan.

Urodziny Archiego - jedynie dobra wymówka?

Według wersji oficjalnej, podanej dziennikarzom, Markle postanowiła pozostać we własnej rezydencji w Montecito, by świętować urodziny swojego synka Archiego. 

"Meghan mówi wszystkim, że to jej decyzja, żeby zostać i rozpieszczać Archiego w jego urodziny, ale ona nikogo nie oszuka" - informuje jednak anonimowe źródło magazynu "Woman’s Day".

Meghan pragnie kontroli nad Harrym?

Zaufane źródła brytyjskich tabloidów donoszą jednak, że tak jak w przypadku operacji "Mexit", Meghan miała niewiele do powiedzenia w sprawie swojej obecności na koronacji Karola III, która będzie miała miejsce już 6 maja. 

Podobno w wyniku zakulisowych rozgrywek na dworze królewskim zapadła decyzja, by nie dopuścić Markle do uczestnictwa w uroczystości. Księżna podobno jest z tego powodu wściekła, a swoją złość wyładowuje na Harrym. Tymczasem młodszy syn Karola stara się wziąć na siebie zarówno ciężar uczestnictwa w uroczystości, jak i humory swojej temperamentnej żony.

Psychopatka Meghan?

W Wielkiej Brytanii coraz bardziej popularna staje się opinia, że Meghan nie może znieść jakichkolwiek objawów nieposłuszeństwa ze strony księcia Harry'ego, pragnie kontrolować go na każdym kroku i najchętniej zmusiłaby go do rezygnacji z udziału w koronacji ojca. Skoro ona nie może się tam udać, także i on powinien solidarnie ją zbojkotować.  Niektórzy komentatorzy całej sprawy — zwłaszcza ci, którzy udzielają się anonimowo — mówią wprost, że Markle jest psychopatką, która chce mieć męża pod pantoflem.

Zobacz także:

Meghan uhonorowana na pamiątce koronacyjnej. Karol ratuje wizerunek rodziny?

Król Karol III dożyje setki? Geriatra odkrył jego tajemnicę: przedłużone telomery

Król Karol III zdobył się na zaskakujący gest. to na pewno poprawi humory Harry'ego i Meghan!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy