Reklama
Reklama

To dlatego Harry ulega Meghan? Dopasowanie ich znaków zodiaku to tylko 35%

Każdy z nas zna swój znaki zodiaku, ale czy zdajemy sobie sprawę, jak bardzo mogą one wpływać na nasze życie? W przypadku księcia Harry'ego i Meghan Markle, ich zodiaki rzeczywiście zdają się odgrywać ważną rolę w ich związku. W tym artykule przyjrzymy się bliżej znakom zodiaku księcia i księżnej Sussex, ich cechom charakterystycznym i temu, czy miłość tej dwójki jest zapisana w gwiazdach.

Książe Harry i Meghan Markle. Ich dopasowanie znaków zodiaku jest najniższe z możliwych

Zgodność znaków zodiaku księcia Harry'ego i Meghan Markle może mieć pewien wpływ na ich związek, ale nie musi oznaczać jego ostatecznego losu. Para udowodniła, że jest w stanie radzić sobie z trudnościami i wzmacniać swoją miłość i zaufanie. Czy aby na pewno ich role w związku są równe? Ich horoskop zdradza wszystko!

Reklama

Książę Harry. Jaki ma znak zodiaku?

Książę Harry urodził się 15 września 1984 roku, co oznacza, że jego znakiem zodiaku jest Panna. Ludzie spod znaku Panny często są opisani jako inteligentni, praktyczni i precyzyjni. Są również uważani za lojalnych i pracowitych, ale mogą czasem być zbyt krytyczni wobec siebie i innych. 

Książę Harry jest jednym z bardziej kontrowersyjnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, znanym z buntu i niekonwencjonalnego podejścia do życia.

Zobacz też: Kobiety z tymi 4 znakami zodiaku nie nadają się na żonę. Nie zaznasz z nimi spokojnej przyszłości

Meghan Markle. Jaki ma znak zodiaku?

Meghan Markle urodziła się 4 sierpnia 1981 roku, co oznacza, że jest zodiakalnym Lwem. Ludzie urodzeni w znaku Lwa często są opisani jako pewni siebie, odważni i hojni. Są również uważani za kreatywnych i romantycznych, ale czasem mogą być zbyt dominujący i niecierpliwi. 

Meghan Markle zdecydowanie jest pewna siebie i ambitna. Jednocześnie lubi być w centrum uwagi i zawsze opracowuje szczegółowy plan B, C i D na wszelki wypadek.

Zobacz też: Cichopek i Kurzajewski są sobie przeznaczeni! Ich znaki zodiaku potwierdzają to, co wszyscy widzą

Eksperci od horoskopów nie mają złudzeń co do związku Harry'ego i Meghan

Według astrologów Panna jest bardziej opanowana i spokojna, a Lew przepełniony jest namiętnością i chęcią działania. Zatem ich związek to nie tylko ostre spięcia, ale też całkowita dominacja jednej strony nad drugą.

Eksperci wygłosili śmiałą tezę odnośnie związku Harry'ego i Meghan: "Zazwyczaj Lwy i Panny mogą mieć trudności ze znalezieniem wspólnej płaszczyzny, ponieważ ekstrawertyczna i dominująca strona Lwa może skutecznie stłamsić nieśmiałą Pannę" - czytamy w "Wales Online"

To dlatego Harry ulega Meghan? Dopasowanie ich znaków zodiaku to tylko 35%

Na szczycie listy opracowanej przez astrologicznych ekspertów z Psychic World i opublikowanej w "Hull Daily Mail" pojawia się Karol III i Camilla. Ich miłość ostatecznie wygrała ze wszelkimi przeciwnościami losu i zawsze wierzyli, że są sobie przeznaczeni. 

Natomiast przykre wieści eksperci kierują do... księcia Harry'ego i Meghan Markle, których znaki zodiaku pokazują jedynie 35% dopasowania. To dlatego Harry ulega Meghan?

  • Król Karol III (Skorpion) i Królowa Małżonka Camilla (Rak) - 94% zgodności
  • Książę William (Rak) i Kate Middleton (Koziorożec) - 83% zgodności
  • Księżniczka Beatrycze (Lew) i Edoardo Mapelli Mozzi (Skorpion) - 58% zgodności
  • Książę Edward (Ryby) i Sophie Rhys-Jones (Wodnik) - 45% zgodności
  • Księżniczka Eugenia (Baran) i Jack Brooksbank (Rak) - 38% zgodności
  • Książę Harry (Panna) i Meghan Markle (Lew) - 35% zgodności
  • Królowa Elżbieta II (Byk) i książę Filip (Bliźnięta) - 33% zgodności

Jest jednak nadzieja dla Harry'ego i Meghan, ponieważ tylko niżej od nich jest sama królowa Elżbieta i książę Filip, którzy byli ze sobą 70 lat. Myślicie, że tyle ze sobą wytrzymają?

Zobacz też:

Te 4 znaki poczują za chwilę nagły niepokój. To wszystko przez Retrogradację Merkurego

Mężczyźni spod tych 4 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Sprawdź, czy twój jest na liście

Król Karol III: Koronacja pełna emocji. Książę William i księżna Kate cieszą się z nieobecności Meghan Markle 

Kate Middleton pozbyła się rywalki. To dlatego Meghan Markle nie przyjedzie na koronację

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy