Reklama
Reklama

Księżniczka Beatrycze na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Jak wyglądała kiedyś?

Księżniczka Beatrycze (34 l.) i jej siostra, księżniczka Eugenia (32 l.), zawsze żyły w cieniu sławniejszych kuzynów, jakimi są synowie króla Karola III. O wnuczkach niedawno zmarłej królowej Elżbiety II głośno zrobiło się ze względu na ich śluby. Nie da się ukryć, że księżniczki na przestrzeni lat przeszły ogromne metamorfozy, w szczególności starsza z nich mocno się zmieniła. Kim jest i jak dziś wygląda Beatrycze?

Księżniczka Beatrycze urodziła się 8 sierpnia 1988 roku w Londynie. Jej ojcem jest książę Andrzej, a matką Sara Ferguson. 34-latka jest najstarszą córką byłych już małżonków i ma 2 lata młodszą siostrę, księżniczkę Eugenię. Na ten moment zajmuje 9. miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu.

Prasa zainteresowała się nią tuż po śmierci królowej Elżbiety II.

Jak wyglądało jej dotychczasowe życie?

Księżniczka Beatrycze: młodość

W młodości księżniczka Yorku miała problemy z nauką, a specjaliści zdiagnozowali u niej dysleksję. W czytaniu pomogły jej książki o Harrym Potterze. Okazało się, że była wielką fanką magii i Hogwartu, a przygody o młodym czarodzieju sprawiły, że pokochała literaturę. Okazuje się również, że w przeszłości Beatrycze nie zawsze dogadywała się ze swoją siostrą. W pewnym wywiadzie 34-latka potwierdziła, że największą kłótnię w życiu miała właśnie z Eugenią. Księżniczki poróżniły... buty!

Reklama

"Jed­na z naj­więk­szych kłót­ni, ja­kie kie­dy­kol­wiek mia­ły­śmy, do­ty­czy­ła bu­tów Co­nver­se. Ma­my sto­py te­go sa­me­go roz­mia­ru i obie mia­ły­śmy iden­tycz­ne pa­ry. Jed­na pa­ra zo­sta­ła znisz­czo­na" - przyznała w "Vogue".

Fanka kapeluszy

Gdy Beatrycze stała się dorosła dała się poznać jako fanka kapeluszy. Wnuczka królowej ochoczo zakładała fikuśne nakrycia głowy. Do dziś znane są jej stylizacje z kapeluszem z motylami, koronkami, piórami. Pomimo zabawy z modą i dystansu do siebie, księżniczka bardzo często musiała mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami publiki i mediów. Na przestrzeni lat nazywano ją tą "najbrzydszą z brytyjskiej rodziny". 

Zwyczajna arystokratka

Mało osób wie, że 34-latka prowadzi względnie normalne życie. Pracuje zawodowo i tylko czasem reprezentowała swoją babcię na oficjalnych wizytach. 34-latka obecnie pracuje w finansach i konsultingu. Magazyn "Vogue" podaje, że obecnie pełni stanowisko wiceprezesa ds. partnerstwa i strategii w amerykańskiej firmie technologicznej zajmującej się sztuczną inteligencją, wspierającą działanie call center.

Po śmierci królowej Beatrycze dołączyła do grona doradców stanu i jej nowym zadaniem jest wspieranie działań króla Karola III.

Życie prywatne księżniczki

Również sfera osobista w życiu 34-latki wydaje się być niezwykle ułożona. W lipcu 2020 roku poślubiła starszego o 5 lat multimilionera. Edoardo Mapelli Mozzi i księżniczka zaczęli się ze sobą spotykać i szybko zdecydowali się na małżeństwo. Mężczyzna jest deweloperem i synem znanego byłego narciarza alpejskiego hrabiego Alessandro Mapelli Mozzi i Nikki Shale.

Zagraniczne media podaję, że Mozzi pełni funkcję dyrektora ds. nieruchomości komercyjnych i obecnie ma portfel inwestycyjny o wartości wielu milionów. 37-latek ma również syna z poprzedniego związku.

Zakochani w 2021 roku na świecie powitali córkę. Dziewczynka otrzymała imiona Sienna Elizabeth.

Metamorfoza

Księżniczka Beatrycze w przeszłości nazywana "brzydkim kaczątkiem" dziś jest pewną siebie i świadomą swojego potencjału kobietą. Jej styl jest podziwiany przez wiele osób, a 34-latka na wyspach stała się ikoną. 34-latka nie boi się eksperymentować z modą, a jej stylizacje są nie tylko ponadczasowe, ale zawierają elementy nowoczesnej mody.

Zobaczcie sami, jak na przestrzeni lat zmieniła się Beatrycze!

Przeczytajcie również:

Książę William chciał pogodzić się z bratem. Harry nie przyjął jego zaproszenia! "Dysfunkcja relacji"

Królowa Dani odebrała wnukom tytułu książęce. Oto powód!

Kulisy sytuacji przed pogrzebem królowej wychodzą na jaw. Harry wściekły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżniczka Beatrice | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy