Reklama
Reklama

Te 4 znaki poczują za chwilę nagły niepokój. To wszystko przez Retrogradację Merkurego

Retrogradacja Merkurego w kwietniu 2023 będzie miała szczególny wpływ na te 4 znaki zodiaku. Ich właściciele poczują niepokój, a ponieważ Merkury będzie poruszał się w ślimaczym tempie, spodziewaj się, że ważne informacje, plany będą stopniowo przetwarzane, a nawet tymczasowo wstrzymane. Na szczęście po zakończeniu retrogradacji sprawy znów zaczną nabierać tempa, pozwalając ci kontynuować swoje pomysły, plany i intencje.

Retrogradacja Merkurego w kwietniu 2023

Retrogradacja Merkurego w Byku zacznie się 21 kwietnia i potrwa aż do 14 maja. Ponieważ według astrologii Merkury "cofa się" w kierunku Byka przez prawie miesiąc, może to wyzwolić upartą, silną i przytłaczającą wręcz energię. W tym czasie wszystkie znaki zodiaku muszą być bardziej otwarte na nowe doświadczenia, pozostać pokornymi wobec losu, który nadchodzi. 

Kiedy Merkury jest w znaku Byka, nasze myślenie jest przyziemne i logiczne, a zdrowy rozsądek króluje nad fantazyjnym myśleniem. Pod jego wpływem komunikujemy się bardziej świadomie, a nasze umysły są zorientowane na świat pięciu zmysłów. Oto, czego mogą spodziewać się te 4 znaki zodiaku, gdy Merkury będzie w Retrogradacji od 21 kwietnia do 14 maja.

Reklama

Retrogradacja Merkurego w kwietniu 2023. Oto czego mogą spodziewać się te 4 znaki zodiaku: Byk

Byk (20 kwietnia - 21 maja) będzie głównym znakiem zodiaku, który będzie odczuwał czas Retrogradacji Merkurego od 21 kwietnia. Na nowo zdefiniujesz sposoby wyrażania swoich myśli, opinii i pomysłów. Masz tendencję do utrzymywania dość spójnego sposobu myślenia, ale to czas Retrogradacji zaprasza cię do ponownego rozważenia, w jaki sposób dzielisz się swoimi perspektywami ze światem. 

Będzie to również czas na ponowną ocenę tego, jak pokazujesz się fizycznie, kolejny obszar, w którym nie jesteś tak szybki, aby zaakceptować zmiany. Możesz trochę wyjść ze swojej strefy komfortu - będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Zobacz też: Kobiety z tymi 4 znakami zodiaku nie nadają się na żonę. Nie zaznasz z nimi spokojnej przyszłości

Retrogradacja Merkurego w kwietniu 2023. Oto czego mogą spodziewać się te 4 znaki zodiaku: Lew

Lew (21 lipca - 22 sierpnia) w czasie Retrogradacji Merkurego może poczuć ciarki, kiedy pomyśli o zmianie w karierze zawodowej. Niestety, choć potężny znak zodiaku Lwa ma wpisaną odwagę w naturę, to niestety ma też tendencję do patrzenia na siebie w bardzo negatywny sposób, zwłaszcza w kwestii pracy.

Dobra wiadomość jest taka, że Retrogradacja Merkurego w Byku zaprasza cię do wypróbowania nowych rzeczy i myślenia nieszablonowego. Będziesz zmieniał zdanie, kreślił i wymyślał rzeczy od nowa. Pod koniec tego tranzytu będziesz zadowolony, że poświęciłeś trochę więcej czasu na przejrzenie swoich planów przed ich wdrożeniem w życie.

Retrogradacja Merkurego w kwietniu 2023. Oto czego mogą spodziewać się te 4 znaki zodiaku: Skorpion

Skorpion (22 października - 19 listopada) zazna uczucia niestabilności na każdym polu swojego życia, choć najmocniej odczuje to w sferze miłosnej. Retrogradacja Merkurego to czas, aby ponownie ocenić dokąd zmierza wasza romantyczna relacja. Dzięki Merkuremu uzyskasz odpowiedni dystans do swojej sytuacji. 

Skorpionie, stabilność jest dla ciebie bardzo ważna, ale aby wasz związek mógł przetrwać próbę czasu, musisz jasno określić, czego chcesz i oczekujesz od partnera. Choć się boisz, to nie wahaj się szczerze przekazać tego co czujesz najbliższej ci osobie.

Zobacz też: Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych. Lepiej nie mieć z nimi do czynienia

Retrogradacja Merkurego w kwietniu 2023. Oto czego mogą spodziewać się te 4 znaki zodiaku: Wodnik

Wodnik (19 stycznia - 20 lutego) w czasie Retrogradacji Merkurego zostanie zaproszony do renegocjowania umów zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Kończy ci się umowa z operatorem kablówki? Zaangażuj się w rozmowę, aby ugrać dla siebie jak najlepszą ofertę! Być może planujesz zaangażować się w ważne rozmowy z ludźmi, które odwlekasz w nieskończoność? Choć wzbudzi to w tobie niepokój, nie martw się zbytnio jeśli sprawy poruszają się wolniej niż oczekiwano. 

Wodniku, czas Retrogradacji Merkurego w Byku pozwoli ci w końcu ruszyć do przodu z planami dotyczącymi domu w sposób, który jest pewny i satysfakcjonujący.

Skomentuj ten artykuł na Facebooku!

Zobacz też:

Te 4 znaki zodiaku najczęściej zdradzają partnerów. Nie da się ich upilnować!

Tych 8 znaków zodiaku nie pasuje do siebie. Ich związki to kompletne porażki

Te 3 znaki zodiaku najłatwiej urazić. Są przewrażliwione na swoim punkcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: retrogradacja Merkurego | horoskop | znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy