Reklama
Reklama

Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych. Lepiej nie mieć z nimi do czynienia

Miałeś kiedyś do czynienia z osobą, która mówiła głównie o sobie, skupiała się wyłącznie na swoich dokonaniach, a innych traktowała jak narzędzie, które doprowadzi ich na szczyt? Uważaj, całkiem możliwe, że właśnie masz na swojej drodze narcyza! Zgodnie z astrologią wyróżnia się 6 znaków zodiaku, które mają narcyzm we krwi! Sprawdź, czy ktoś z twojego otoczenia ma taki znak zodiaku!

Te znaki zodiaku to urodzeni narcyzi. Lepiej nie mieć z nimi do czynienia!

astrologi spośród wszystkich znaków zodiaku istnieją takie, które mają większe predyspozycje do tego rodzaju zachowań. Krótko mówiąc: niektórzy mają tę cechę charakteru wpisaną w horoskop od urodzenia! 

Jakie znaki zodiaku są największymi narcyzami? Tych 6 nic nie przebije!

Narcyzm jest jednym z najczęściej występujących zaburzeń osobowości, które może prowadzić do problemów emocjonalnych i społecznych. Narcyzi są trudnymi ludźmi, z którymi trudno sobie poradzić, a często nawet trudno rozpoznać ich narcystyczne działania na początku znajomości. Są manipulacyjni, egocentryczni i często mają bardzo zawyżone poczucie własnej ważności. 

Reklama

Sprawdź 6 znaków zodiaku, które uważane są za największych narcyzów. Jak wpłyną na twoje życie, jeśli ich spotkasz? Czy ktoś w twoim otoczeniu ma taki znak zodiaku?

Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych: Waga

Wagi są znane z tego, że są harmonijne, kochające pokój i współpracujące. Niektóre osoby spod znaku Wagi mogą być narcystyczne i zazwyczaj wykazują oznaki narcyzmu, gdy są w związku. Dzieje się tak dlatego, że Wagi są znane z tego, że są znakiem związków i muszą czuć się potrzebne i chciane, aby czuć się bezpiecznie. 

Toksyczna Waga manifestuje swój narcyzm, obsypując miłością i pochwałami partnera, aby poczuł się niesamowicie. Będą im schlebiać, kupować prezenty i czarować słowami. Wszystko to jest tylko sposobem na kontrolowanie ich i sprawienie, by poczuli się potrzebni. Wagi mogą zabrać te rzeczy tak szybko, jak je dają, i w ten sposób utrzymują swoich partnerów uzależnionych i zainteresowanych nimi.

Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych: Lew

Lwy to znak zodiaku, który bardzo cenią sobie swoje wygląd i charakter. Są bardzo pewni siebie i uwielbiają być w centrum uwagi. Chcą być doceniani za swoje umiejętności i talenty, a także za swoją urodę. Niestety, ich skłonność do bycia narcystycznym może prowadzić do konfliktów z innymi ludźmi.

Lew to kolejny znak zodiaku, który może być niesamowicie narcystyczny. Lwy pragną uwagi i adoracji i dołożą wszelkich starań, aby ją zdobyć. Mają również zdolność do bycia dość samolubnymi, zawsze stawiając własne potrzeby na pierwszym miejscu. Ich usposobienie często powoduje, że mają kompleks wyższości i myślą, że są lepsi od wszystkich innych

Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych: Byk

Byk to znak zodiaku, który jest bardzo związany z materialnymi rzeczami. Ceni sobie komfort i luksus, a także stabilność finansową. Są bardzo zdeterminowani w dążeniu do tego, czego chcą. Ich skłonność do bycia narcystycznymi osobami może sprawić, że będą niechętni do kompromisów i będą nieustannie dążyć do osiągnięcia swoich celów.

Byki są notorycznie uparte i nieelastyczne - w rezultacie zawsze muszą mieć ostatnie słowo. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, będą torować sobie drogę do ciebie, aby uzyskać to, czego zapragną. Upór Byka zwykle rodzi się z niepewności i jest to kolejna cecha, którą często można znaleźć u narcyzów. Tak więc, jeśli szukasz znaku, który kocha głównie siebie to Byk jest zdecydowanie jednym z tych, na które należy uważać!

Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych: Strzelec

Strzelce to znak zodiaku, który jest bardzo niezależny i wolny. Lubią podróżować i poznawać nowe miejsca, ale są także bardzo ambitni i skłonni do rywalizacji. Mogą być niecierpliwi i wymagający, ale zwykle osiągają swoje cele dzięki swojej determinacji. Jednakże mają skłonność do ignorowania potrzeb innych.

Strzelce są znane z tego, że potrafią być dość dosadne i nietaktowne. Strzelec zawsze powie to, co myśli, nie dbając o to, jak mogą się czuć inni ludzie. Silna potrzeba wolności i niezależności prowadzi ich do samolubstwa. W ten sposób często manifestuje się ich narcyzm. Strzelec będzie myślał tylko o sobie i swoich potrzebach. Urobi cię, kiedy będzie cię potrzebować, a następnie opuści równie szybko, gdy przestaniesz być im potrzebny - jak na narcyza przystało. 

Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych: Panna

Panny na pierwszy rzut oka mogą wydawać się perfekcjonistami, które zawsze stawiają innych na pierwszym miejscu. Pod tą fasadą ich sprytne umysły zawsze opracują plan, aby to siebie postawić w jak najlepszym świetle. 

Narcystyczne Panny to inteligentne osoby, które mają tendencję do postrzegania siebie jako lepszych od otaczających ich osób. Myślą, że wiedzą wszystko i mogą patrzeć na innych z góry. Panny mogą być również dość osądzające i często znajdują błędy w innych. Użyją tej wiedzy, aby inni ludzie poczuli się niepewnie, a następnie wkroczą, aby nauczyć ich swoich sposobów.

Dzięki temu czują się potrzebni i ważni, a narcyzi muszą być potrzebni. Narcystyczna Panna wykorzysta również każdą okazję, aby poniżyć innych, aby poczuć się lepiej. Nie myl miłości Panny do wszystkiego, co doskonałe, z narcyzmem, to po prostu w ich naturze!

Tych 6 znaków zodiaku jest najbardziej narcystycznych: Baran

Klasyczne niezdrowe cechy osobowości Barana obejmują egoizm, egocentryzm, potrzebę stałej uwagi i doceniania. Nic dziwnego, że osoby z Baranem w znaku zodiaku często ścierają się z innymi. Nie cofną się przed niczym, aby dostać to, czego chcą, i będą deptać każdego, kto stanie im na drodze

Toksycznym Baranom może również brakować empatii i współczucia. I to właśnie ta idealna kombinacja egoistycznego zachowania i całkowitego lekceważenia uczuć innych ludzi może sprawić, że Baran stanie się najbardziej narcystycznym znakiem zodiaku. Baran użyje swoich mściwych narcystycznych sposobów, aby zniszczyć cię emocjonalnie, jeśli nie pozostaniesz po ich stronie.

Pamiętaj, że każdy znak zodiaku może być narcystyczny na swój sposób i nie każda osoba może przejawiać takie cechy. Jeśli znasz kogoś, kto wykazuje niektóre z niezdrowych i toksycznych zachowań na tej liście, nadszedł czas, aby zastanowić się nad relacją i podjąć niezbędne kroki, aby się chronić.

Zobacz też:

Te 4 znaki zodiaku najczęściej zdradzają partnerów. Nie da się ich upilnować!

Tych 8 znaków zodiaku nie pasuje do siebie. Ich związki to kompletne porażki

Te 3 znaki zodiaku najłatwiej urazić. Są przewrażliwione na swoim punkcie

Te 3 znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Czy jesteś jednym z nich?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy