Reklama
Reklama

Rose Hanbury jak "nowa Camilla"? Rzekoma kochanka księcia Williama zajmie miejsce Kate?

Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami, a w Wielkiej Brytanii trwa istny szał. Tabloidy prześcigają się w publikowaniu artykułów na temat rodziny królewskiej, skandali, czy plotek. Niekwestionowanym numerem jeden jest temat księcia Harry'ego, ale teraz po piętach depcze mu starszy brat, a dokładniej temat rzekomego romansu z Rose Hanbury!

Rzekomy romans księcia Williama i Rose Hanbury

O rzekomym romansie księcia Williama i Rose zagraniczna prasa pisała już kilka lat temu. Tabloidy dywagowały na temat prawdopodobnej relacji przyszłego króla i przyjaciółki Kate. Na dodatek Hanbury miała być częstym gościem na dworze, gdyż sama wywodzi się z wyższych sfer.

Na początku kobieta zaprzyjaźniła się z Kate, ale ich zażyłość została przerwana, gdy pracownicy pałacu zaczęli plotkować o tym, że markiza wdzięczy się do Williama. Pogłoski eskalowały do tego stopnia, że w końcu Rose została usunięta z kręgu elit związanych z przyszłą parą królewską. 

Reklama

Skandal na dworze

Taki skandal wywołał lawinę komentarzy, a duża część fanów Windsorów była pewna, że pozbycie się 39-latki to jawny dowód na to, iż ta faktycznie nawiązała intymną relację z najstarszym synem Karola III.

Również ekspertka od rodziny królewskiej nie ma wątpliwości, że "coś było między nimi na rzeczy"

Kilka dni temu pisaliśmy, że plotki na temat domniemanego romansu znów odżyły, a to dlatego, że Rose, według zagranicznej prasy, ma się rozwodzić z dużo starszym mężem. Teraz kolejni informatorzy donoszą, że Rose jest niebezpieczną konkurentką dla Kate i nawet może zająć jej miejsce u boku Willa!

Książę William zakochała się w Rose Hanbury?

Portal marca.com nie ma wątpliwości, że Will zadłużył się w Rose, a przelotny romans eskalował w poważne uczucie. Według informatora serwisu przyszły król miał spędzić walentynki z rzekomą kochanką i obdarować ją perłami. Reporterzy napisali wprost, że 40-latek popełnia dokładnie te same błędy co król Karol III, gdy romansował z Camillą.

"Książę William popełnia te same błędy, które kiedyś popełnił jego ojciec. Są tacy, którzy sugerują, że był zakochany w Rose przez wiele lat, ale ostatecznie zdecydował się poślubić Kate Middleton. Tak jak jego ojciec kochał Camillę Parker Bowles, która również nie była wolna. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, będzie to oznaczać jedno: Kate odgrywa podobną rolę do tej narzuconej księżnej Diany" - czytamy.

Takie plotki na pewno nie ucieszą fanów przyszłej pary królewskiej...

Rose Hanbury zajmie miejsce Kate?

W tym samym artykule podano, że księżna Kate może podzielić losy księżnej Diany. Według dziennikarzy, Will już wcześniej kochał się w Rose, ale ta była w związku z 24-lata starszym markizem, dlatego zdecydował się na małżeństwo z Kate. Źródło twierdzi, że najstarszy syn króla tylko czeka, aż rzekoma kochanka sformalizuje rozwód, by móc z nią stworzyć oficjalny związek.

"Kwestią czasu będzie, kiedy serce księcia wygra z rozumem. Kate Middleton może zostać rozwódką i Rose również może się rozwieść. Jeśli książęca para zakończy swoje małżeństwo, ludzie nie będą tak oburzeni, jak byli, gdy księżna Diana i książę Karol podjęli ten sam krok. Nie mówimy oczywiście, że to się stanie, ani nie potwierdzamy, że Hanbury jest kochanką księcia Williama. Chcieliśmy po prostu zwrócić uwagę na uderzające podobieństwa między rzekomymi decyzjami życiowymi króla i jego syna" - napisali.

Myślicie, że te pogłoski są wyssane z palca? A może jest w nich ziarnko prawdy?

Przeczytajcie również:

Księżna Kate miała okropne mdłości! Nie będzie jej łatwo ukryć to na koronacji

Księżna Kate powaliła internautów na kolana! Tego się nie spodziewali...

Księżna Kate rozczuliła się, widząc zabawkę. Niebywałe, czym się podzieliła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rose Hanbury | książę Wiliam | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy