Reklama
Reklama

Szok! Książę William zdradził księżną Kate! W TVN padły sensacyjne słowa o jego romansie

Książę William i księżna Kate od dłuższego czasu zmagają się z medialnymi doniesieniami na temat rzekomego romansu następcy tronu. Niespodziewanie poplotkować na ten temat postanowiono na antenie TVN. I może nie byłoby w tym jeszcze nic nadzwyczajnego, gdyby nie sensacyjne wyznanie zaproszonej do programu autorki książki o księżnej Kate. Ta wprost przyznała, że "coś na pewno jest na rzeczy"...

Księżna Kate i książę William do niedawna uchodzili za parę wręcz idealną. Media plotkarski raczej do tej pory ich oszczędzały, bo ciekawsze wydawały się perypetie z życia księcia Harry'ego i Meghan Markle. Sussexowie faktycznie w ostatnich latach nieźle nawywijali. 

Od pewnego jednak czasu o Williamie i Kate zaczęły krążyć niewesołe plotki. Donoszono o poważnym kryzysie w ich małżeństwie. W domu miało dochodzić do karczemnych awantur. 

Reklama

Książę William ma romans z przyjaciółką żony?

Szybko doniesiono, że powodem może być niewierność księcia, który ponoć miał zdradzić żonę z jej przyjaciółką Rose Hanbury. Warto dodać, że dziwnie zbiegło się to w czasie z informacjami o rozwodzie arystokratki z markizem Cholmondeley. 

Brytyjskie tabloidy sugerowały nawet, że William miał nawet doczekać się nieślubnego potomka. To nie koniec rewelacji, bo na jednym z kont na Instagramie pojawiły się nawet sensacyjne doniesienia, że Kate miała nawet zezwolić mężowi na romans z kochanką, bo ponoć nie była w stanie spełniać jego erotycznych fantazji i fetyszy. 

Brzmiało to jednak na tyle kuriozalnie i mało wiarygodnie, że chyba mało kto w to uwierzył. Niespodziewanie jednak temat wrócił... na antenie TVN. 

Książę Wiliam zdradza żonę? Ekspertka w TVN: Coś jest na rzeczy

W "Dzień Dobry TVN" pojawiła się bowiem autorka książki "Kate. Przyszła królowa", która odniosła się do tych medialnych rewelacji o romansie Williama. 

Eva Grippa od lat jest blisko związana z rodziną królewską, więc wie na ich temat naprawdę sporo. Czy jednak aż tyle, by na wizji opowiadać o romansie Williama? Cóż, ekspertka oznajmiła bowiem, że Kate fatalne znosi medialne doniesienia i grzebanie w ich życiu intymnym. Jak jednak przyznała, "coś faktycznie jest na rzeczy"!

"Kate radzi sobie, udając, że nic się nie dzieje. Robi tak, jak król Karol III mówił do młodszego syna Harry'ego "Nie przejmuj się, nie czytaj nic. Po prostu żyj". Coś w tym wszystkim na pewno jest, że już od trzeciej ciąży z księciem Louisem mówi się, że William miał mieć związek pozamałżeński z osobą z arystokracji, która była bardzo blisko książęcej pary, ponieważ mieszka w rezydencji bardzo blisko położonej rezydencji księżnej Kate i księcia Williama. To są wszystko plotki, a ich pojawianie się co jakiś czas oznacza, że być może coś jest na rzeczy" - oznajmiła ekspertka w TVN.

Zobacz też:

Książę William zrobił to Kate Middleton przed ślubem. Wyszło im to na dobre?

Karol III podjął decyzję w sprawie wnuków! Kate i William nie mieli nic do gadania

William i Kate udali się na romantyczny obiad. To uciszy plotki?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy