Reklama
Reklama

Księżna Kate rozczuliła się, widząc zabawkę. Niebywałe, czym się podzieliła!

Kate Middleton słynęła z wielkiej inteligencji i dobrego serca jeszcze zanim poślubiła księcia Williama, stając się pełnoprawną księżną Walii. Od objęcia wyjątkowej roli w Wielkiej Brytanii, Kate z ochotą angażuje się w życie publiczne, podejmując rozmaite wyzwania, by nieść pomoc innym i wspierać poddanych swojego teścia – króla Karola. Niedawno odwiedziła organizację skupioną na pomaganiu rodzinom. Wzruszyła się i zaczęła opowiadać o swoich dzieciach!

Księżna Kate wiernie służy koronie

Księżna Kate wiernie trwa u boku ukochanego męża księcia Williama, który jest kolejnym pretendentem do tronu zaraz po swoim ojcu królu Karolu III. Kobieta nie unika przy tym obowiązków związanych ze swoją rolą w rodzinie królewskiej i chętnie angażuje się w różne inicjatywy, a nawet tworzy własne.

To właśnie ona stoi za pomysłem kolędowania z royalsami, które odbyło się w okresie bożonarodzeniowym. Kate nie ogranicza się jednak do koncertów, ale również stara się pomagać potrzebującym, a także odwiedzać poligony i stacjonujących w nich żołnierzy, by wspierać tych, którzy poświęcają się w służbie dla kraju. Zaledwie wczoraj udała się do miejsca, które chętnie odwiedza, by zająć się sortowaniem podarunków dla ubogich.

Reklama

Księżna Kate roztkliwia się nad dziećmi. Tak szybko dorastają!

Księżna Kate chętnie angażuje się w pomoc w rozmaitych instytucjach. Często odwiedza m. in. The Baby Bank — mieszczącą się nieopodal Windsoru instytucję skupioną wokół pomocy rodzinom w trudnych sytuacjach. Kate chętnie pomaga w zbiórkach, które są tam prowadzone. Można bowiem oddać zarówno ubranka, jak i również akcesoria dla niemowląt, które później zostaną przekazane do poszczególnych domostw.

Żona następcy tronu udała się do The Baby Bank 24 kwietnia i z werwą przystąpiła do zleconych jej zadań. W trakcie pracy miała wspominać swoje dzieci tuż po tym, jak dostrzegła zabawkę inspirowaną bajką "Toy story", którą uwielbia jej córeczka księżniczka Charlotte. Kate z sentymentem wspominała czasy, gdy jej dzieci były małe.

"Mam wrażenie, że jeszcze wczoraj były takie małe. Naprawdę rosną tak szybko" - rozczuliła się Kate Middleton, podczas przeglądania małych ubranek.

Żona księcia Williama uznała też, że musi kiedyś zabrać dzieci ze sobą, by razem z nią pomogły w sortowaniu rzeczy dla potrzebujących.

Zobacz też:

Książę William nie życzył sobie Meghan na koronacji. Chce oszczędzić stresu Kate

Meghan Markle miała własną wizję ślubu. Awantura z Kate to tylko początek...

To dlatego księżna Kate nienawidzi Meghan Markle! Królewski biograf ujawnia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy