Reklama
Reklama

Księżna Kate powaliła internautów na kolana! Tego się nie spodziewali...

Księżna Kate zna królewskie zwyczaje jak własną kieszeń i wie, że na zdjęciach najlepiej trzymać stopy blisko siebie. Nic więc dziwnego, że gdy poproszono ją o to, by nieco się przesunęła, pozując do zdjęcia z królową Danii, spróbowała zrobić to niepostrzeżenie, by wyjść z twarzą z całej sytuacji. Jej zadziwiające ruchy podbiły serca internautów. Wideo uwieczniające harce Kate stało się prawdziwym hitem sieci. Zobaczcie sami!

Księżna Kate i jej rozbrajający taneczny krok!

W zeszłym roku księżna Kate wybrała się do Danii, by gościć w tamtejszym dworze i uczyć się miejscowych obyczajów, w szczególności dotyczących bezstresowego wychowania dzieci. Spotkała się wówczas z królową Małgorzatą i księżną Marią, z którymi wspólnie spożyła lunch.

Po uroczystym posiłku przyszedł czas na część oficjalną, czyli wykonanie fotografii upamiętniającej spotkanie wszystkich pań. Kate Middleton posłusznie ustawiła się przed fotografem, jednak stanęła nieco zbyt daleko od królowej. Ta zasygnalizowała więc Kate dłonią, by zbliżyła się do niej, a księżna Walii usłuchała jej rady i tanecznym krokiem przesunęła się w jej stronę, zachowując przy tym pełną dyskrecję i niezmieniony wyraz twarzy.

Reklama

Jej ruchy przypomniały internautom kroki tzw. "shuffle dance", tańca, który polega na inscenizowanym ślizganiu się stopami po podłodze.

Nagranie z "tańczącą" Kate szybko obiegło internet i stało się prawdziwym hitem. Do tej pory obejrzało je 1,7 mln osób.

"Fani rodziny królewskiej oszaleli na punkcie "Princess Shuffle", który Kate stosuje, aby dyskretnie przybliżyć się do ludzi na zdjęciach"- czytamy na nagraniu opublikowanym na TikToku przez The Royal Watcher.

Księżna Kate postawiła na klasykę. Jej stylizacja zachwyca!

Księżna Kate zawsze wygląda nienagannie. Żona następcy tronu z rozwagą podchodzi do ubierania się na ważne okazje. Na wizytę w duńskim dworze włożyła więc długi płaszcz w odcieniach szarości oraz czarne klasyczne szpilki, które wysmukliły jej sylwetkę. Co więcej, z pieczołowitością dobrała detale w postaci biżuterii. Postawiła bowiem na złote dodatki, które idealnie pasowały do równie złotych guzików płaszcza.

"Dyskretna i elegancka. Uwielbiam cię Kate",

"Ma klasę, Diana byłaby dumna",

"Ale przebiegły trick. Kate ma lata praktyki" - piszą zachwyceni internauci.

Zobacz też:

Szok! Książę William zdradził księżną Kate! W TVN padły sensacyjne słowa o jego romansie

Książę William zrobił to Kate Middleton przed ślubem. Wyszło im to na dobre?

William i Kate udali się na romantyczny obiad. To uciszy plotki?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy