Reklama
Reklama

Duże kłopoty księżnej Kate przed koronacją! Deszcz pokrzyżował szyki royalsom

Kate Middleton i książę William należeli do ostatnich członków rodziny królewskiej, którzy pojawili się w Opactwie Westminsterskim na koronację Karola III. Następca tronu z małżonką weszli do kościoła tuż przed samym Karolem III. Nie chodziło tylko o zrobienie jak największego wrażenia, ale to i tak udało się osiągnąć za sprawą olśniewającej kreacji księżnej Kate. Nawet pomimo faktu, że deszcz pokrzyżował częściowo jej plany.

Karol III koronowany na króla Wielkiej Brytanii

Pierwsza część oficjalnej koronacji Karola III dobiegła już końca. Następca Elżbiety II złożył przysięgę, po czym został obwołany nowym władcą i ukoronowany pełną szlachetnych kamieni koroną. Świadkami tego uroczystego wydarzenia byli członkowie rodziny królewskiej, w obaj synowie króla Karola. Książę William brał aktywny udział w ceremonii, gdy wypowiedział oficjalne przyrzeczenie wierności monarsze. Wszystko jak na dłoni widziały dzieci Williama, a także jego małżonka - Kate Middleton. Inaczej niż książę Harry, który zasiadł dopiero w trzecim rzędzie.

Reklama

Trudno zaprzeczyć, że głównymi aktorami widowiska z 6 maja byli Karol III i królowa Camilla, na głowach których zostały złożone korony. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, czyje zdjęcia będą najczęściej dyskutowane w kontekście mody. Wobec braku Meghan Markle na koronacji, księżna Kate nie miała żadnej konkurencji. Jej biała suknia od Alexandra McQueena wyglądała po prostu fenomenalnie.

Kate Middleton z kłopotami pod Opactwem Westminsterskim

Podobnie jak wielu innych royalsów Kate wybrała na moment koronacji białą suknię. Oprócz tego założyła na plecy czerwono-niebieską pelerynę udekorowaną i wyszywaną w rozmaite symbole. Szyki przed imponującym wejściem księżnej pokrzyżowała nieco wyjątkowo ponura pogoda, jaka tego dnia dominowała w Europie (nie wyłączając Londynu). Kate Middleton musiała podciągnąć i zaczepić dół sukni, by nie zabrudzić go w deszczu.

Zobacz też:

Rewolucja na koronacji! To było wielkie odstępstwo od tradycji

Książę Harry otrzymał policzek! Nie pozwolili mu się ubrać, jak chciał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama