Reklama
Reklama

Książę William i Kate Middleton przeprowadzili się ze względu na jego kochankę?! Mieszkała bardzo blisko...

Temat domniemanego romansu księcia Williama z markizą Cholmondeley, znaną szerzej jako Rose Hanbury, od wielu lat budzi ogromne emocje w Zjednoczonym Królestwie. Niedawno brytyjscy dziennikarze poinformowali, że sprawa mogła być dużo bardziej poważna, niż się wszystkim wydaje, a relacja męża Kate Middleton z 38-latką miała w znaczącym stopniu wpłynąć na decyzję małżonków o przeprowadzce. Czy w związku z tym na Wyspach wybuchnie kolejny skandal?

Książę William i Rose Hanbury mieli romans?

Choć o rzekomym romansie księcia Williama z Rose Hanbury mówi się już od kilku lat, wciąż nie ma niezbitych dowodów na to, że męża księżnej Kate Middleton z markizą Cholmondeley rzeczywiście łączyło coś więcej. Niektórzy eksperci zajmujący się royalsami twierdzą jednak, że z dużym prawdopodobieństwem syn króla Karola III zdradzał jednak żonę z 38-latką. Świadczyć o tym może choćby fakt, że kobieta od dłuższego czasu nie pojawia się już publicznie w towarzystwie członków rodziny królewskiej. Tak jakby została w po prostu wykluczona z otoczenia Windsorów.

Reklama

Ostatnio o domniemanym romansie znów zrobiło się głośno. W brytyjskich mediach pojawiły się niepotwierdzone informacje, jakoby książę William miał spędzić wspólnie z kochanką... święto zakochanych! Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że markiza przez dłuższy czas pozostawała w przyjacielskich relacjach z Kate Middleton.

Teraz dziennikarze odkryli kolejny zaskakujący wątek. Okazuje się, że przeprowadzka książęcej pary do Adelaide Cottage w Berkshire mogła mieć związek z Rose Hansbury!

William i Kate przeprowadzili się z powodu markizy Cholmondeley?

O przenosinach zrobiło się głośno w połowie 2022 roku. Brytyjskie media informowały wtedy o tym, że William i Kate zdecydowali o tym dlatego, by zamieszkać bliżej królowej Elżbiety II. Teraz okazuje się, że był to tylko jeden z powodów takiego posunięcia. Jak podaje serwis Music Mundial, to właśnie żona księcia mogła być inicjatorką przeprowadzki.

Wszystko dlatego, by nie spotykać Rose Hanbury, która w tamtym czasie zamieszkiwała posiadłość oddaloną niecałe 7 km od miejsca, w którym przebywali na co dzień Kate i William. Czy powodem był romans księcia z markizą, a księżna chciała uniemożliwić lub chociaż utrudnić im kontakty?

Do dziś niewiele na ten temat wiadomo, bowiem według oficjalnej wersji para chciała przenieść się  "do skromniejszego pałacu", by "nie być dodatkowym obciążeniem dla podatników" - informował jakiś czas temu portal Daily Mail.

Trudno spodziewać się, by którykolwiek z członków rodziny królewskiej publicznie skomentował sensacyjne doniesienia. Możliwe więc, że nieprędko dowiemy się o tym, jak było naprawdę...

Zobacz też:

Księżna Kate i książę William: koronacja króla Karola III. Książę George otrzyma ważne zadanie?

Król Karol III poszedł na ustępstwa? Księżna Kate i książę William skutecznie lobbowali

Kate Middleton w płaszczu za 15 tysięcy. Tak prezentowała się podczas Dnia Świętego Dawida

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Rose Hanbury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy