Reklama
Reklama

Romanowska bez makijażu i z siwymi włosami. Tak świętuje 40. urodziny

Elżbieta Romanowska może teraz liczyć na baczne obserwowanie jej działań w social mediach. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy została ogłoszona nową prezenterką znanego i lubianego programu Polsatu "Nasz nowy dom". Po rewelacjach i pierwszych zdjęciach na planie aktorka postanowiła uciec od polskiego zgiełku i wyruszyła w podróż po Stanach Zjednoczonych. Dziś obchodzi swoje 40. urodziny i ma do przekazania ważną wiadomość.

Elżbieta Romanowska świętuje swoje 40. urodziny w USA

Elżbieta Romanowska wyjechała do Nowego Jorku, aby odsapnąć od polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, bo po oficjalnej informacji, że aktorka będzie nową prowadzącą "Nasz nowy dom" otrzymała masę nieprzyjemnych wiadomości. Dlatego aktorka postanowiła wyruszyć do USA, aby celebrować swoje urodziny. Obecnie zwiedza Coney Island i obecne tam Akwarium z pingwinami, fokami i rybami.

Reklama

Elżbieta Romanowska na zdjęciu bez makijażu i z siwymi włosami: "Szczęśliwa, kochana i kochająca"

Nie dziwimy się, ponieważ aktorka w USA może czuć się swobodnie - podobnie Nowy Jork wykorzystała Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, aby celebrować w spokoju oświadczyny

Elżbieta Romanowska już wcześniej chwaliła się wyjazdem i zachwycała się miastem: "Kolejne dni w New York City kolejne miejsca, dzielnice, zachwyty i rozczarowania! Tyle emocji, tyle radości ze spełnionego marzenia. Stopy bolą od przebytych kilometrów (chociaż mamy kartę metra, to jednak eksplorowanie miasta na piechotę jest 100000 razy bardziej pociągające), szyja od ciągłego obracania się, bo tyle tu jest do zobaczenia" - napisała Ela pod jednym z postów.

Na swoim Instagramie z okazji urodzin, Elżbieta Romanowska dodała specjalny wpis opatrzony jej zdjęciami bez makijażu i w luźnym stylu.

"40-letnia Ja! Bez makijażu, z siwymi włosami i uśmiechem od ucha do ucha. Szczęśliwa, kochana i kochająca. Czerpiąca z życia pełnymi garściami (a przynajmniej starająca się czerpać). Popełniającą błędy, niebojące się ryzyka. Kochająca życie i ludzi. Czasem wesoła, czasem smutna. Mająca parę kompleksów, ale generalnie kochająca siebie.  Przez te 40-ści lat miewałam sukcesy i porażki. Ale zawsze starałam się żyć, tak by niczego nie żałować, dotyczy to zarówno relacji zawodowych, jak i prywatnych"

Elżbieta Romanowska dziękuje za wsparcie: "Ukochuję"

Aktorka przekazała też podziękowania dla wszystkich, którzy ją wspierają na co dzień.

"Ciągle uczę się żyć i powiem Wam ze to cudowna lekcja. Marze i spełniam marzenia. Czasem się potknę, ale na szczęście mam wokół najbliższych mi ludzi - moją cudowną Rodzinę, narzeczonego, niezawodnych wspaniałych przyjaciół, którzy gdy trzeba podadzą mi pomocna dłoń oraz WAS kochani wspierających, dopingujących i trzymających kciuki! Jestem ogromnie wdzięczna, ze Was mam i z całego serca dziękuje. Dziękuje za życzenia, dobre słowa, trzymanie kciuków. Ukochuje z całego serca Wasza CZTERDZIESTOLATKA!"

Zobacz też:

Tajemnica Elżbiety Romanowskiej. Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" przerywa milczenie
Romanowska dostała niespodziewane wsparcie. Aż huczy od plotek

Tak Romanowska negocjowała prowadzenie "Naszego nowego domu". Przyłapano ją z Miszczakiem! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ela Romanowska o roli prowadzącej "Nasz nowy dom": "Nie chcę być drugą Katarzyną Dowbor" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ruszyły nagrania do nowego sezonu "Nasz nowy dom". Mamy zdjęcia z planu [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | "Nasz nowy dom" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy