Reklama
Reklama

Romanowska dostała niespodziewane wsparcie. Aż huczy od plotek

Elżbietę Romanowską już na jesień zobaczymy w nowej odsłonie programu "Nasz nowy dom". Po długim namyśle Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie Elżbiety Romanowskiej, która ma wysoko ustawioną poprzeczkę względem poprzedniczki. Okazało się, że Dowbor wsparła ją w bardzo drażliwej kwestii.

Romanowska dostała nieoczekiwane wsparcie przy programie "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą kultowego programu Polsatu "Nasz nowy dom". Choć nie wszystkim taka decyzja się spodobała, aktorka zakasała już rękawy i weszła na plan, aby nagrywać nowe odcinki na jesienną emisję. Po dłuższej chwili od oficjalnej zapowiedzi o zmianie prowadzącej Elżbieta Romanowska otrzymała niespodziewane wsparcie.

Reklama

Elżbieta Romanowska dostała ogromną falę hejtu

Elżbieta Romanowska ostatnio na Instagramie powiedziała dosadnie do wszystkich osób, które postanowiły być dla niej niemiłe. Aktorka ze spokojem stwierdziła, że bardzo chętnie przyjmie dobre rady, ale tylko takie, które coś wniosą do jej życia zawodowego. Jak na razie Ela otrzymuje większość wiadomości z hejterskimi wyzwiskami.

"Mówię tutaj o ludziach, którzy do mnie wysyłają bardzo obraźliwe rzeczy. Gdybyście zobaczyli kilka programów, które już będą w emisji i mieli wtedy jakieś swoje uwagi, to wtedy ja bardzo chętnie je przyjmę, ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się zmieściła. Naprawdę?" - mówi aktorka na nagraniu.

Aktorka podkreśliła, że pisanie takich komentarzy świadczy o niskim poziomie kultury piszącego.

Elżbieta Romanowska dostała nieoczekiwane wsparcie przy programie "Nasz nowy dom"

Po długim milczeniu, Katarzyna Dowbor postanowiła zabrać głos na temat nowej prowadzącej program "Nasz nowy dom". Okazuje się, że była prezenterka nie popiera hejterskich ataków na Elżbietę Romanowską.

"Nowa prowadząca jest Bogu ducha winna zmianom. Ktoś ten program prowadzić musi. Jakby nikt nie chciał, to by to oznaczało jego koniec i to byłoby bardzo smutne. Jestem wielką przeciwniczką hejtu, jaki dostaje nowa prowadząca. Nie powinno go być. Trudno oceniać czyjąś pracę, nie widząc jej. Poczekajmy na nowe odcinki" - powiedziała Katarzyna Dowbor w rozmowie z Plotkiem.

Co myślicie o takim wsparciu?

Zobacz też:

Elżbieta Romanowska. Co wiemy o nowej prowadzącej "Nasz nowy dom"

Tak Romanowska negocjowała prowadzenie "Naszego nowego domu". Przyłapano ją z Miszczakiem! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ela Romanowska o roli prowadzącej "Nasz nowy dom": "Nie chcę być drugą Katarzyną Dowbor" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ruszyły nagrania do nowego sezonu "Nasz nowy dom". Mamy zdjęcia z planu [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama