Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tak Romanowska negocjowała prowadzenie "Naszego nowego domu". Przyłapano ją z Miszczakiem! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Stało się! Jak podał Pomponik, nową prowadzącą programu "Nasz nowy dom" została Elżbieta Romanowska. Aktorka została przyłapana w Warszawie w towarzystwie samego Edwarda Miszczaka. Telewizja Polsat oficjalnie potwierdza zmianę prowadzącej, a także zdradza, kiedy zobaczymy nowe odcinki programu z Elżbietą Romanowską.

Elżbieta Romanowska poprowadzi "Nasz nowy dom". Przyłapano ją z Miszczakiem

Wiemy już kto poprowadzi nowy sezon programu "Nasz nowy dom". Ekipa nie próżnuje, trwają już ostatnie ustalenia na szczycie i przymiarki przed rozpoczęciem zdjęć. Wygląda na to, że żaden inny portal plotkarski nie zgadł, kto zostanie nową prowadzącą. Pomponik jako pierwszy poinformował, że do tej roli wybrano Elżbietę Romanowską.

Reklama

Paparazzi przyłapali w Warszawie nową prowadzącą w towarzystwie dyrektora programowego stacji PolsatElżbieta Romanowska i Edward Miszczak spotkali się z osobami związanymi z produkcją programu w jednej z warszawskich restauracji w Śródmieściu. 

Polsat potwierdza: "Nasz nowy dom" ma następczynie dla Dowbor

Program "Nasz nowy dom" od 10 lat za sprawą telewizji Polsat gości w domach Polek i Polaków. Ekipa przemierza Polskę i odmienia nie tylko wnętrza, ale i życie rodzin, które po zakończeniu metamorfozy otrzymują także coś więcej, niż tylko nowe wnętrza.

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Polsat: "Nową prowadzącą programu Nasz Nowy Dom będzie aktorka Ela Romanowska. W poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu programu, a odcinki z nową prowadzącą będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już jesienią".

Czytaj także: 10 lat temu jego rodzina wystąpiła w Nasz nowy dom. Dziś Jann jest gwiazdą

"Nasz nowy dom". Nową prowadzącą została Elżbieta Romanowska

Pomponik jako pierwszy informował o tym, że posadę prowadzącej program straciła Katarzyna Dowbor. Zaniepokojeni widzowie dopytywali czy program przypadkiem nie zniknie z anteny, ale jak szybko potwierdziliśmy taki pomysł nikomu nie przychodził do głowy i hitowy format Polsatu będzie kontynuowany.

Od tego momentu nie ustawały spekulację dotyczącej nowej gospodyni show. Jak się dziś dowiedzieliśmy, nową prowadzącą, która zastąpi Katarzynę Dowbor została Elżbieta Romanowska - znana aktorka teatralna i filmowa, która wystąpiła też w 11. edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Elżbieta Romanowska ma doświadczenie z programami rozrywkowymi, brała udział w takich produkcjach jak: "Anything Goes. Ale jazda!", "Fort Boyard", czy "Jak oni śpiewają", a przez widzów Polsatu została zapamiętana z ról w serialach "Samo życie", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "W rytmie serca". Wkrótce aktorkę zobaczymy w nowym serialu Polsat Box Go "Swaci". Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów "Tańca z Gwiazdami". W 5. edycji programu w parze z Rafałem Maserakiem doszła do finału. Była również finalistką 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Czytaj także:

Katarzyna Dowbor wyjawiła, czy rodzina może sprzedać wyremontowany dom [POMPONIK EXCLUSIVE]

Co wiesz o Katarzynie Dowbor [QUIZ]

Nina Terentiew skomentowała odejście Katarzyny Dowbor. Oto, co powiedziała

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy