Reklama
Reklama
Tylko u nas

10 lat temu jego rodzina wystąpiła w programie "Nasz nowy dom"! Teraz Jann jest faworytem w preselekcjach Eurowizji

Jann to młody i utalentowany wokalista, który ma szansę reprezentować Polskę podczas tegorocznego konkursu Eurowizji! Jak się okazało, 24-latek z telewizją miał już trochę wspólnego 10 lat temu. To właśnie w 2013 roku rodzina muzyka zgłosiła się do programu "Nasz nowy dom", a Katarzyn Dowbor wraz z ekipą pomogła im i wyremontowała lokum!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

Jann: kim jest?

Jan "Jann" Rozmanowski urodził się 12 lutego 1999 roku w Lublinie. W ostatnich dniach stał się niezwykle popularny. Wszystko za sprawą wzięcia udziału w preselekcjach do konkursu Eurowizji, który w tym roku odbędzie się w Liverpoolu. Utwór młodzieńca zatytułowany "Gladiator" już bije rekordy popularności na platformach muzycznych, a tym samym 24-latek ma dużą szansę, by reprezentować nasz kraj w Wielkiej Brytanii podczas konkursu Eurowizji.

Rozmanowski artystyczną duszą jest od najmłodszych lat. Jako nastolatek śpiewał już w Operze Narodowej i uczęszczał do Szkoły Muzycznej w Garwolinie. Obecnie mieszka w Warszawie, a rok temu wydał swój debiutancki minialbum.

Reklama

Mama Jana, Pani Edyta, przyznała, że te zdolności muzyczne przejawiał już jako dziecko, mając zaledwie 1,5 roku!

"Wszystkie dzieci mamy uzdolnione. Jasiek to jest taka artystyczna dusza. On tak śpiewał już jak miał 1,5 roku. Śpiewał "siejejeje" jak jeszcze dobrze nie mówił. I nigdy nie fałszował" - powiedziała w rozmowie z "Polsatem".

Mało osób jednak wie, że Jan w telewizji zadebiutował w 2013 roku. Dekadę temu jego rodzina zgłosiła się do programu "Nasz nowy dom", a Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową odmieniła ich los!

Rodzina Rozmanowskich w programie "Nasz nowy dom"

Rodzina Rozmanowskich pojawiła się w 2. odcinku uwielbianego przez widzów programu "Nasz nowy dom", który na antenie Polsatu emitowany jest od 2013 roku. Lokum rodziców Jana okazało się zbyt małe, by mogło pomieścić całą wielopokoleniową rodzinę.

W tamtym okresie dwie córki Państwa Rozmanowskich nie mieszkały już w domu rodzinnym. Najstarsza z nich, Alicja, studiowała w Warszawie, młodsza Amelia uczęszczała do liceum plastycznego, ale obie dziewczyny co weekend wracały do bliskich. Oprócz tego w budynku znalazło się miejsce dla babci Jana, mamy Pana Jacka.

11-osobowa rodzina żyła na małym metrażu, w którym znajdowały się zaledwie cztery pokoje. Gdy Pani Edyta i Pan Jacek postanowili rozbudować budynek, spotkał ich ogromny cios. Okazało się, że zostali oszukani przez wspólnika i stracili spory majątek.

Po traumatycznych wydarzeniach zdecydowali się zgłosić do programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor. Dzięki ekipie remontowej rodzina Rozmanowskich zyskała praktyczny i odświeżony dom, w którym wreszcie zapanowały dobre warunki do prawidłowego rozwoju dzieci i ich talentów.

Pani Edyta i Pan Jacek wykorzystali szansę daną przez Katarzynę Dowbor i ekipę remontową. Jan mógł poszerzać muzyczne horyzonty, a to zaowocowało jego ogromnym sukcesem w branży!

Katarzyna Dowbor wspomina rodzinę Janna

Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Pomponikiem" przyznała, że jest uradowana, iż od lat w programie "Nasz nowy dom", wraz z całą ekipą może dawać szansę potrzebującym.

"My dajemy szansę, cała ekipa, cała drużyna. Dla mnie najpiękniejsze są zawsze te remonty, gdzie rodzina, która dostała wędkę, potrafi złowić rybę. Rodzina Rozmanowskich to ewidentny przykład tego, że gdy człowiek ma dobre warunki do życia, ma bieżącą wodę, ma ciepło, to ma szansę myśleć o innych ważnych dla niego rzeczach, ma szansę zacząć się realizować [...] Oni idą dalej, nie osiedli na laurach, walczą dalej. Fajny dom, w którym się dobrze czujemy, daje nam siłę, żeby iść dalej" - powiedziała w rozmowie z naszym reporterem.

W tej samej rozmowie Katarzyna Dowbor podkreśliła, że bardzo kibicuje Jannowi i trzyma za niego kciuki!

Również Jann podkreślił, że bardzo pozytywnie wspomina udział w programie.

"Wspominam to bardzo dobrze. Na pewno była to dla nas bardzo fajna szansa. Co prawda, to było dawno, ale było bardzo fajnie. Ostatecznie, był z tego bardzo pozytywny impakt" - wyznał w wywiadzie dla portalu "Jastrząb Post".

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z remontu rodzinnego domu wokalisty, a na PolsatBox dostępny jest odcinek z Jannem i jego bliskimi w roli głównej!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.


Przeczytajcie również:

TVP ogłosiło kandydatów do polskich preselekcji na Eurowizję. Zaskakujące nazwiska!      

Katarzyna Dowbor szczerze o amerykańskiej wersji "Naszego nowego domu": "Tak nie po polsku..." [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Dowbor obchodzi jubileusz. Ujawniła sekrety swoje i programu "Nasz nowy dom"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jann | "Nasz nowy dom" | Katarzyna Dowbor | "Eurowizja" | Polsat | Eurowizja 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy