Reklama
Reklama

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej "Nasz nowy dom". Znamy szczegóły!

20 sezon hitowego show Polsatu "Nasz nowy dom" powoli dobiega końca. Wraz z nadejściem nowej edycji zmieni się także prowadząca program. Po odejściu Katarzyny Dowbor nie ustawały spekulacje, kto będzie remontował domy Polaków od jesieni. Decyzja dotycząca nowej prowadzącej właśnie zapadła, będzie to aktorka Elżbieta Romanowska.

"Nasz nowy dom" - spekulacje na temat nowej prowadzącej

Program "Nasz nowy dom" to absolutny hit telewizji Polsat. Obecny na antenie od 10 lat, w trakcie których ekipa pomogła wielu polskim rodzinom nie tylko zmienić warunki mieszkaniowe ale także niejednokrotnie ponownie stanąć na nogi i uwierzyć, że wszystko jest możliwe.

Czytaj także: 10 lat temu jego rodzina wystąpiła w Nasz nowy dom. Dziś Jann jest gwiazdą

Reklama

Pomponik jako pierwszy informował o tym, że posadę prowadzącej program straciła Katarzyna Dowbor. Widzowie niepokoili się dopytując czy "Nasz nowy dom" zniknie z anteny, ale jak szybko potwierdziliśmy taki pomysł nikomu nie przychodził do głowy i hitowy format Polsatu będzie kontynuowany.

Od tego momentu nie ustawały spekulację dotyczącej nowej gospodyni show. My wiemy już kto zastąpi Katarzynę Dowbor

Elżbieta Romanowska nową prowadzącą "Nasz nowy dom"

Mamy dla was gorące info. Jak dowiedział się Pomponik nową prowadzącą program zostanie Elżbieta Romanowska - znana aktorka teatralna i filmowa.

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Polsat:

"Nową prowadzącą programu Nasz Nowy Dom będzie aktorka Ela Romanowska. W poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu programu, a odcinki z nową prowadzącą będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już jesienią.".

Elżbieta Romanowska jest już znana widzom stacji - brała bowiem udział w 11. edycji innego hitu Polsatu - "Twoja Twarz Brzmi znajomo", pojawiła się też w serialach: "W rytmie serca", "Świat według Kiepskich", "Samo życie", "Pierwsza miłość", "Hotel 52" a wkrótce będzie można ją oglądać w nowej produkcji Polsat Box Go "Swaci".  

Elżbieta Romanowska kariera

Elżbietę Romanowską możemy oglądać zarówno na małym, jak i dużym ekranie, a także na deskach teatralnych. Aktorka wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach telewizyjnych, znana jest z "Rancza", gdzie grała Jolantę.

Romanowska może się pochwalić nie tylko umiejętnościami aktorskimi, ale także pięknym głosem, o czym widzowie mogli się przekonać w 2008 roku, gdy występowała w programie "Jak oni śpiewają". Ale nie tylko! Jedenaście lat później gwiazda wystąpiła także w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie miała okazję wcielić się w różne postaci polskiej, jak i zagranicznej estrady.

Romanowska ma także świetne poczucie rytmu, co udowodniła na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W 2016 roku tańcząc w parze z Rafałem Maserakiem zajęła 2. miejsce w tym lubianym show, które już jesienią będziemy mogli oglądać ponownie na antenie Polsatu.

Oprócz tego gwiazda świetnie sprawdza się także jako konferansjerka. W ubiegłym roku poprowadziła Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie.

Czytaj także:

Co wiesz o Katarzynie Dowbor [QUIZ]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy