Reklama
Reklama

Cichopek poleciała z Kurzajewskim do Nowego Jorku. To tam poprosił ją o rękę!

Katarzyna Cichopek (40 l.) postanowiła pochwalić się swoim fanom zdjęciami z wyjazdu do USA. Okazuje się, że nie poleciała tam sama. Towarzyszył jej ukochany Maciej Kurzajewski, który w tym czasie brał udział w maratonie.

Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski już jakiś czas temu ogłosili, że są razem. Zakochani mają już za sobą medialny debiut na ściance, a także wspólny urlop. 

Kasia i Maciej na początku listopada 2022 roku wybrali się na Nowego Jorku. Dziennikarz chciał polecieć tam, by wziąć udział w maratonie.

Reklama

Para podczas zagranicznego wyjazdu nie udostępniała jednak wspólnych zdjęć czy nagrań, to właśnie dlatego wszyscy zastanawiali się, czy Cichopek poleciała tam z ukochanym.

Katarzyna Cichopek niczym aktorka "Seksu w wielkim mieście"

Na instagramowym profilu Kasi Cichopek, jak gdyby nigdy nic pojawiło się kilka fotografii z Nowego Jorku. Celebrytka postanowiła zrobić sobie sesję na schodach prowadzących do mieszkania jednej z głównych bohaterek "Seksu w wielkim mieście".

Jak na prawdziwą celebrytkę przystało, nie omieszkała również dodać informacji, że jest to post sponsorowany. W kilku słowach zachęciła swoich wiernych obserwatorów do zrobienia zakupów w jednym ze sklepów internetowych.

Kasia Cichopek w opisie fotografii dodała również hasztag "memories" czyli "wspomnienia". Jest więc to równoznaczne, z tym, że Cichopek w Nowym Jorku była już jakiś czas temu. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była pod wrażeniem jej pięknej figury, a także miejsca, w którym się znalazła.

"Cudownie. Bardzo kobieco"

"Pani Kasiu wygląda pani przepięknie! Sukienka cudo"

"Co za piękna figura"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem zamieszkają?

W rozmowie z dziennikarzami "Party" znajomy Cichopek i Kurzajewskiego potwierdził plotki na temat wspólnego mieszkania pary. Zakochani szukają nawet dużego domu, by zamieszkać tam z dziećmi Kasi oraz mamą Macieja.

"Są już tym bardzo zmęczeni, Kasia mocno to przeżywa. Maciej robi wszystko, żeby zrekompensować jej te ciężkie chwile. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny" - powiedział informator "Party".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się

Według informacji, które ustalili dziennikarze portalu pudelek.pl Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się na wyjeździe do Nowego Jorku. Jak się okazuje, para chciała być bardziej anonimowa, dlatego zdecydowała się na taki krok poza granicami naszego kraju. Teraz już tylko wierni fani pary mogą czekać na huczny ślub.

"Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli. Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła" - powiedział informator dziennikarzom pudelek.pl.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama