Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Wiemy co u Tomasza i Justyny po tym, jak zniknęli z sieci

Justyna z Chorzowa i Tomasz z Wylatowa to najbardziej tajemnicza para 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć Tomasz poprosił swoją wybrankę o rękę na oczach widzów, to poza tym oboje stronią od mediów i chronią swoje prywatne życie. Kiedy z ich konta w mediach społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia fani zaczęli zastanawiać się, czy jeszcze są razem. Jaka jest prawda?

 

"Rolnik szuka żony 9". Rekordowa edycja i najwięcej par

Dziewiąta edycja randkowego programu TVP "Rolnik szuka żony" była rekordowa. Aż czworo rolników z pięciu, którzy wzięli udział w programie, znalazło miłość, Michał związał się z Adrianną, Tomasz z Wylatowa z Justyną, a  Klaudia z Valentynem

Reklama

Tomasz Radszajd i Justyna bardzo szybko wpadli sobie w oko. Ślązaczka od początku była faworytką rolnika. W ostatnim odcinku show Tomasz w obecności kamer i ku uciesze Marty Manowskiej oświadczył się swojej ukochanej. Para zdecydowała też, że od stycznia Justyna przeniesie się na gospodarstwo Tomasza.

"Rolnik szuka żony 9". Justyna i Tomasz rozstali się?

Justyna i Tomasz zaraz po programie założyli wspólne konto na Instagramie. Para od czasu do czasu zamieszczała wspólne zdjęcia z urlopu czy razem spędzonego czasu, jednak nigdy nie byli zbyt aktywni w mediach społecznościowych. W pewnym momencie fani pary zauważyli, że wiele zdjęć zniknęło z konta. Wybuchły plotki o rozstaniu pary. Jednak po niepokojących informacjach od internautów Justyna i Tomasz zamieścili wyjaśnienie, w którym zapewniają, że się nie rozstali, ale nie interesuje ich medialna popularność.

"Nasi kochani Fani u nas wszystko dobrze. Na chwilę obecną chcemy wyłączyć się z życia medialnego i cieszyć się swoim szczęściem. Do programu nie przyszliśmy po sławę, tylko po miłość i się udało. Dziękujemy, że jesteście z nami, niedługo się odezwiemy" - napisali Justyna i Tomasz we wspólnym oświadczeniu.

"Rolnik szuka żony 9". Justyna i Tomasz budują przyszłość

Justyna i Tomasz na szczęście nie porzucili swoich fanów. Ostatnio postanowili przypomnieć o sobie. Narzeczeni na swoim nowym koncie w mediach społecznościowych pokazali, że spędzili czas, zwiedzając zamek w Rabsztynie. Wygląda więc na to, że u Tomka i Justyny wszystko jest w porządku!

Zobacz też:

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! Fani zaniepokojeni tym, co odkryli!

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery"

Rolnik szuka żony". Będą kolejne zaręczyny? Zapowiedź świątecznego odcinka wiele zdradza

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama