Reklama
Reklama

Radosne wieści z domu Wojtka Szczęsnego. Nagranie Mariny nie pozostawia żadnych wątpliwości

Wielbiciele Wojciecha Szczęsnego od dawna zastanawiają się, czy syn piłkarza pójdzie w ślady słynnego taty i także zrobi karierę sportową. Na ten moment wiele wskazuje na to, że odkrył już w sobie pasję do futbolu. Nie jest to jednak jego jedyne zamiłowanie.

Wojciech Szczęsny i Marina mają powody do dumy

Wojciech Szczęsny od lat cieszy się ogromną sympatią nie tylko ze strony polskich, ale także i włoskich kibiców. Szczególny szacunek wśród fanów piłki nożnej bramkarz zyskał po fantastycznych występach podczas zeszłorocznego mundialu w Katarze.

Bramkarz Juventusu Turyn był w rewelacyjnej formie i dzięki jego spektakularnym interwencjom reprezentacji biało-czerwonych udało się wyjść z grupy i odnieść największy od 30 lat sukces na mistrzostwach świata.

Reklama

Do historii polskiej piłki przejdzie także obroniony przez Szczęsnego rzut karny wykonywany przez samego Leo Messiego.

Liam pójdzie w ślady Wojciecha Szczęsnego?

Nic więc dziwnego, że wielu kibiców zastanawia się nad tym, czy syn Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko odnajdzie w sobie pasję do sportu i zdecyduje się pójść w ślady słynnego ojca.

Wygląda na to, że odpowiedzi częściowo udzieliła ostatnio piosenkarka, publikując w mediach społecznościowych nagranie, na którym widzimy trenującego Liama.

Chłopiec mimo młodego wieku uczęszcza już do szkółki piłkarskiej, gdzie ma okazję ćwiczyć z rówieśnikami pod czujnym okiem ekspertów. Czy pięciolatek także chciałby występować na pozycji golkipera? Niewykluczone - filmiki udostępnione przez jego mamę zdradzają, że bardzo lubi stać na bramce.

"Obserwujemy trening Liama" - pochwaliła się wokalistka na InsatStories.

Liam Szczęsny odkrywa pasję do sportu i muzyki

Dzięki kreatywności rodziców chłopiec najmłodszy przedstawiciel rodziny Szczęsnych zdecydowanie nie może narzekać na nudę. Bramkarz Juventusu zawsze bardzo aktywnie korzysta z letniej przerwy między sezonami. Niedawno razem z rodziną wybrał się na Ibizę, a następnie do Toskanii, by razem z Anną i Robertem Lewandowskim świętować ich dziesiątą rocznicę ślubu oraz drugie wesele.

Wiele atrakcji czeka na Liama także na co dzień. Pociecha Szczęsnych z wielką radością gra nie tylko w piłkę nożną, ale także w golfa. Jak przystało na syna piosenkarki i sportowca, chłopiec jest uzdolniony także muzycznie - uczy się grać na fortepianie i ponoć całkiem nieźle śpiewa.

Czy chłopiec zdecyduje się pójść w ślady taty, czy może jednak skusi go wielka scena? Jakiego kierunku nie wybierze, na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony rodziców.

Zobacz też:

Ile zarabia Iga Świątek? Jest w topie najlepiej opłacanych tenisistów "Forbes" 

Wojciech Szczęsny z żoną Mariną Łuczenko korzystają w życia w Warszawie. Tak spędza czas bramkarz Juventusu

Marina Łuczenko-Szczęsna cała we łzach. Radość w domu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Szczęsny | Marina Łuczenko-Szczęsna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy