Reklama
Reklama

Zaskakujące kulisy drugiego ślubu Lewandowskich. Tłum gwiazd przybył do Włoch, a na tym nie koniec

Anna i Robert Lewandowski postanowili w dość wyjątkowy sposób uczcić obchodzoną niedawno dziesiątą rocznicę ślubu. W tajemnicy przed mediami zorganizowali bowiem drugi ślub, na którym odnowili przysięgę małżeńską. Ceremonia odbyła się we Włoszech, a zjechali na nią nie tylko członkowie rodziny, ale i tłumy celebrytów. Dzięki ich relacjom mogliśmy poznać kulisy tej zaskakującej uroczystości...

Robert Lewandowski i jego żona Anna niedawno świętowali 10. rocznicę ślubu. Mało kto jednak spodziewał się, że małżonkowie sprawią sobie aż tak wyjątkowy prezent. Para postanowiła bowiem wziąć drugi ślub, odnawiając składaną przed dekadą przysięgę. 

"Znów to zrobiliśmy" - ogłosili na Instagramie Anna i Robert.

Anna i Robert Lewandowski wzięli drugi ślub

Już pod koniec czerwca małżonkowie nie szczędzili sobie czułości i pięknych wyznań, ale nawet wtedy nie zdradzili się z planami na kolejny ślub. 

"Z każdym dniem kocham cię coraz bardziej. Ostatnie 10 lat jakie spędziłem z tobą były najlepszym czasem mojego życia. Dzisiejszy dzień jest celebracją naszej miłości. Dziękuję za to, że zawsze jesteś po mojej stronie. Moje życie z tobą jest kompletne. Szczęśliwej dziesiątej rocznicy" - pisał szczęśliwy Robert. 

Reklama

Pod postem Anny i Roberta Lewandowskich dotyczącym odnowienia przysięgi małżeńskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy i życzeń ze strony fanów, którzy nie kryli zaskoczenia. 

Anna wystąpiła w białej sukni z długim trenem. Robert dopasował się kolorystycznie do ukochanej, dobierając kremowy garnitur.  

Tłum gwiazd na drugim ślubie Lewandowskich

Ślub pary odbył się we Włoszech, co wiemy z relacji zaproszonych gości. A tych było naprawdę sporo. Wśród nich znaleźli się m.in. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Marina Łuczenko z Wojtkiem Szczęsnym, Karla Gruszecka, Sławomir Peszko ze zjawiskową żoną czy siostra Roberta - Milena Lewandowska. 

Dzięki obfitym relacjom w social mediach drugi ślub Lewandowskich przestał być już aż tak tajemniczy. Marina zdążyła nagrać Tik Toka, na którym tańczy z innymi wystrojonymi paniami. Widać, że imprezowa atmosfera wszystkim mocno się udzieliła.

Paulina Krupińska i jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka pochwalili się za to wspólnym zdjęciem z gwiazdami wieczoru. Była miss postawiła na zwiewną kreację z kwiatowym motywem. Na różowej sukni można uwagę zwracały góralskie akcenty. Modelka dała się też ponieść nocnym szaleństwom, spędzając sporo czasu na parkiecie.

"Wyjątkowy czas" - napisała wzruszona prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Sporo pokazała także Karla Gruszecka, stylistka i przyjaciółka Anny Lewandowskiej, która była zaangażowana także w organizację wesela. 

Kobieta ujawniła m.in. miejsce, w którym odbyła się impreza. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak na drugi ślub brata wystroiła się Milena Lewandowska. Kobieta odsłoniła nogi w niebieskiej  satynowej sukience. Mocno wyeksponowała także biust. 

Zobacz też:

Lewandowscy szykują się na duże zmiany. Anna wszystko opisała w swoich social mediach

Anna Lewandowska pracuje w trudnych warunkach: w bikini nad basenem

Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Wymowny wpis po bramce Roberta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy