Magda Mołek od lat funkcjonuje w świecie mediów, ale o jej życiu prywatnym stosunkowo wiadomo niewiele. W rozmowie z Hanną Lis na łamach "Elle" przyznała, że wystawianie się na ocenę i krytykę nie jest zgodne z jej charakterem. Zdradziła też, dlaczego świadomie nie odsłania przed widzami całej siebie.
"Ale to musi tak być, że szewc bez butów chodzi, no jak to? Trzeba zostawić sobie jakiś fragment siebie..." - powiedziała Mołek, dodając, że jest nieśmiała.
Magda Mołek od lat chroni prywatność. Powód zaskakuje
Chwilę później dziennikarka opowiedziała o tym, jak odbiera swoją profesję i dlaczego w pewnym sensie stoi ona w sprzeczności z jej osobowością. Mołek podkreśliła, że jej naturalnym odruchem nie jest bycie w centrum zainteresowania i jest bardziej introwertyczna.
"To, co robię, czyli ten mój zawód, to wystawianie się na opinię, na krytykę, na ocenę. Jest wbrew mojej naturze, bo ja jestem bardzo wsobna" - wyznała.
Co ciekawe, także Hanna Lis w rozmowie z Magdą Mołek też określiła siebie jako osobę skierowaną do wewnątrz.
"Mam wrażenie, że ten mój zawód, ta nasza profesja, to jest cały czas uciekanie od mojej natury" - dodała Lis.
Zobacz też:
Magda Mołek ujawnia kulisy odejścia z telewizji. "Byłam bardzo pod kreską"
Magda Mołek po latach wyznała prawdę. "Doskonale wiem, jaka byłam"








