Reklama
Reklama

Przygoda w Casa Amor w "Love Island" dobiegła końca. Które pary przetrwały, a kto znalazł nową miłość?

W najnowszym odcinku „Love Island. Wyspa Miłości” atmosfera była napięta jak chyba nigdy dotąd. Uczestnicy przeżywali całą gamę emocji, a podczas podejmowania decyzji – pozostać w parze, czy wybrać kogoś nowego – serducha omal nie wypadły im z piersi!

Ostatnie chwile na przemyślenia - czy islanderzy mieli dylematy?

Jak bardzo udało się namieszać kusicielkom? Czy któryś z kusicieli zdobył serce islanderki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym odcinku "Love Island. Wyspa Miłości".

Zanim doszło do ostatecznego przeparowania, nie brakowało dylematów. Kurtynę milczenia postanowiła opuścić Paula. Na pytanie: Paweł czy Patryk?, odpowiedziała: "Nie myślę jeszcze o tym". Przyznała jednak, że Patryk wydaje się jej bardzo fajnym facetem i że cieszy się, że go poznała.

"Nawet jeśli będę płakała za parę dni, to przynajmniej będę szczera i nie będę nic udawała" - wyznała Wiktoria, która tęskniła za Patrykiem. Wydawało się, że ta islanderka nie ma żadnych dylematów!

Reklama

A jak sytuacja wyglądała u innych uczestników programu? Wero wierzy w miłość pomiędzy nią a Kubą. Czy się nie zawiedzie?

Paula rozmawiała sam na sam z Roksaną. Przyznała, że jest trochę zmieszana i że ma dylemat: "Ogólnie to teraz już w ogóle nie wiem, co mam myśleć. Gdzieś się trochę zgubiłam".

Ostateczne przeparowanie - kto z kim został, a kto zmienił parę?

Beztroskie wygrzewanie się w słońcu przerwał SMS: "Wyspiarki i Wyspiarze, to ten wieczór. Zapamiętacie go na długo. Od tego, kogo wybierzecie, zależy na jak długo". Przygoda w Casa Amor dobiegła końca. Czy pary przetrwały eksperyment?

Jako pierwszy musiał się określić Sasha. Mężczyzna był zdania, że Roksana w Casa Amor "poleciała grubo" - ale w końcu niczego od niej nie oczekiwał. Stwierdził, że sytuacja między nimi była jasna. Islander nie został w swojej parze i wybrał pięknooką Angelinę.

A z kim wróciła Roksana? Chwila niepewności... i już wiadomo! Rozpromieniona weszła z Pawłem P., któremu udało się rozkochać w sobie islanderkę!

A jak tam Daniel i Natalia? Czy ich para przetrwała? Mężczyzna zadeklarował, że zostaje w swojej parze z Natalią i że to ona cały czas jest w jego głowie. A jaka była decyzja Natalii? Weszła sama! Przyznała, że tęskniła za Danielem. Razem ze swoim Romeem dołączyła do Kręgu Ognia!

Sebastian i Wiki - jak potoczyły się ich losy? Sebastian wyznał, że wybór nie był łatwy, ale ostatecznie postanowił pozostać w swojej parze. Miał nadzieję, że jego wybranka była mu wierna. A jaka była prawda? Uff... w drzwiach stanęła... Wiktoria bez żadnego towarzysza - islanderka także postanowiła pozostać w parze z Sebastianem.

Po minie Alicji było widać, że nie była zadowolona z tego, jak potoczyła się sytuacja.

Kamil i Sara - on postanowił zostać z Sarą. A ona? Zza drzwi wyszła sama! Kamil przyznał, że kamień spadł mu z serca.

Paweł czuł się zestresowany. Wierzył w Paulę i postanowił zostać z nią w parze. Niestety, kobieta przekroczyła próg w towarzystwie Patryka. Stwierdziła, że do tej decyzji przyczyniło się wiele aspektów - uważała, że z Patrykiem pasują do siebie charakterami. Paweł pozostał w willi jako singiel.

Kuba, który jako jedyny był w oficjalnej parze przed Casa Amor, powiedział, że nie wyobraża sobie nikogo poza Wero. Zgrali się idealnie! Wero była dokładnie takiego samego zdania i do willi wróciła sama!

A w następnym odcinku... to dopiero będą emocje!

Zobacz też:

W "Love Island. Wyspa miłości" niezłe zamieszanie. "Ale zrobiliście mi psikusa..."

"Sobota na "Love Island". Islanderzy zagrali w 10/10

"Love Island": Karolina Gilon przedstawia nowego uczestnika. "Kojarzycie?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy