Reklama

Reklama

Reklama

​„Love Island”: Karolina Gilon przedstawia nowego uczestnika. „Kojarzycie?”

„Love Island” wita nowego uczestnika. Prowadząca Karolina Gilon przedstawiła go właśnie na oficjalnym profilu instagramowym programu, a także swoim. Widzowie mogą pamiętać Aleksandra z innych programów…

W programie „Love Island” pojawia się nowy uczestnik. Aleksander Sasha Muzheiko sam siebie określa mianem influencera o szerokich zainteresowaniach. Lubi aktywny tryb życia, przestrzega zdrowej diety i programu treningowego. Szuka dziewczyny, która podziela jego pasje. 

Aleksander urodził się 24 stycznia 1994 roku w Ukrainie. W swoim ojczystym kraju planował zostać reżyserem i rozpoczął studia w tym kierunku, jednak z czasem porzucił reżyserię na rzecz kierunku turystyka międzynarodowa. Zmianie studiów towarzyszyła zmiana uczelni. Aleksander rozpoczął nowy kierunek już w Polsce, jednocześnie próbując zaistnieć w polskim show biznesie. 

Reklama

Aleksander Sasha- kim jest nowy uczestnik "Love Island"?

Pomyślnie przeszedł casting do 6. edycji programu „Top Model”, jednak nie zjednał sobie sympatii widzów, ani pozostałych uczestników. Po tym, gdy jurorzy zauważyli, że podczas jednego z zadań wykonał nieprzyzwoity gest, musiał opuścić dom modelek i modeli. Aleksander pojawił się także w „Warsaw Shore” i walczył na gali Fame MMA. W starciu z Krystianem Wilczakiem musiał jednak uznać przewagę przeciwnika. 

Teraz marzy o tym, by znaleźć miłość w randkowym show Telewizji Polsat. Był już w związku z uczestniczką tego programu. Spotykał się z Oliwią Miśkiewicz z pierwszej edycji, jednak ich miłość nie przetrwała. Aleksander nie ukrywa, że został zdradzony i boleśnie zraniony, jednak nie ujawnia, czy miało to związek z Oliwią. 

Jego wymarzona partnerka powinna podzielać jego zainteresowania, czyli przede wszystkim lubić sport. Aleksander preferuje zadbane, atrakcyjne dziewczyny, ale niekoniecznie influencerki. Sam siebie określa jako mężczyznę otwartego, dla którego nie ma tematów tabu. Karolina Gilon napisała triumfalnie na Instagramie:

"I co? W szoku ? Tego Pana chyba kojarzycie co? No ciekawe czy namiesza.. jak myślicie? Komu zawróci w głowie?"

Zobacz też:

W "Love Island. Wyspa miłości" niezłe zamieszanie. "Ale zrobiliście mi psikusa..."

"Sobota na "Love Island". Islanderzy zagrali w 10/10

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy