Reklama

Reklama

Reklama

"Sobota na "Love Island". Islanderzy zagrali w 10/10

​Cyferkowy zawrót głowy. Roksana dopiero weszła do willi i od razu przydzielono jej zadanie specjalne. Prowadziła grę 10/10 i przyglądał się jak ocenią siebie nawzajem Islanderzy. Ona zadaje pytanie, a oni w parach przypisują punkty właściwej osobie. A co jest do wygrania w tej konkurencji? Wygraną jest jak zawsze najlepsza zabawa i sprawdzenie na ile znają siebie uczestnicy Love Island. Zdecydowanie najwyższe noty powinny zadowolić , albo... może jednak najwyższa nota nie oznacza dobrej oceny?! Oceńcie sami jak punktują siebie Wyspiątka. No to start!

"Sobota na Love Island". Wyspiątka oceniały siebie

Na "Love Island" w sobotę uczestnicy oceniali siebie nawzajem. Widzowie dowiedzieli się, jakie negatywne cechy posiadają poszczególni uczestnicy.

Pierwsze pytanie padło o... chrapanie! W tej konkurencji nie miał sobie równych Paweł! Wydaje się , że to on zabłysną jako król nocnego chrapania.

Roksana wyczytała drugie pytania: Jest 10/10, ale nie je owoców ani warzyw. Hm, odjęto punkty tym, którzy nie jedzą brokułów czy pomidorów?

Jest 10/10 , ale ...pali papierosy...hm, tak po 5 punktów wpadło niektórym Islanderom. Niby nie palą, a tak na imprezie czasem czemu nie...? Tłumaczyły dziewczyny.

Reklama

Jest 10/10 , ale ...nie lubi seksu? Bezkonkurencyjni byli wszyscy Islanderzy, dając sobie 0 punktów. Ale Kuba wyraźnie zaznaczył, "nie oszukujmy się, ale seks w związku to podstawa!" I trudno się z nim nie zgodzić, potwierdzili to wszyscy gracze. "Bez tego, no nie zbudowalibyśmy relacji, powiem szczerze" - dorzuciła Kuba. Mamy podobne podejście - potwierdziła Paula.

"Sobota na Love Island"? " - 10/10 ile punktów przyznają sobie Islanderzy?

Jest 10/10 ale...ślini się w nocy. Uuuuu, to dopiero wywołało zdziwienie i salwy śmiechu.

"Co robi? - zapytała Wero. Ślini się w nocy - dorzuciła Kuba. Ja w nocy to ja śpię" - utwierdziła go w przekonaniu Wero.

10/10, ale...koleżanki, koledzy są na pierwszym miejscu. Paula potwierdziła, że była kiedyś taki mem: Cześć wszystkim, a czemu napisałaś wszystkim? Bo i tak pokażesz wszystkim koleżankom.

Jest 10/10, ale... jeździ z rodzicami na wakacje. Kuba dał 8 punktów i sprostował: "Ja dałem tą ósemkę, bo nie wiadomo jak pojadą razem na wakacje, jak mnie zabiorą dam dychę, ale jak nie to dam ósemkę. Wiesz o co chodzi?"

Jest 10/10, ale...ma kontakt ze swoim lub swoją ex codziennie. No i tutaj pojawiły się same zera!

Kolejne pytanie zadał Kuba:

Jest 10/10, ale kocha pizzę hawajską. No i potwierdził, że pizza hawajska jest najlepsza!.

Zabawa punktowana była naprawdę udana.

Oglądajcie kolejny odcinek już jutro o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat.

Najnowsze odcinki 6. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie w serwisie PolsatGo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

A już dziś - "Sobota na Love Island. " dodatkowy odcinek dostępny  tylko w Polsat Go. Tego nie zobaczycie w telewizji!

Zobacz też:

Anioły i Anielice w "Love Island. Wyspa miłości". Konflikt Kamila i Kuby coraz poważniejszy

Pierwszy konflikt w nowej edycji "Love Island"! Atmosfera się zagęściła


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sobota na Love Island | "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy