Reklama

Reklama

Reklama

Anioły i Anielice w „Love Island. Wyspa miłości”. Konflikt Kamila i Kuby coraz poważniejszy

Uczestnicy "Love Island" odnaleźli się w nowych parach, jednak czy są one dobrze dobrane? Wśród Wyspiarzy powstały konflikty.

Wejście Pauli zrobiło na uczestnikach ogromne wrażenie. Było widać, że błysk w oku na jej widok miał... Mateusz.

"Jezu, no stresowało mnie to wejście. To spanie z obcym facetem to jedno, ale drugie to taka duża, wspólna sypialnia!" - zwierzyła się dziewczynom Paula.

"On jest bardzo sympatyczny. No, podoba mi się. Mamy bardzo dużo tematów" - powiedziała Weronika o Matim.

Ale mężczyzna chyba myślał już o kolejnej, trzeciej parze...

Szybka strzała Amora

Na Wyspiątka czekało nowe, szalone zadanie. Uczestnicy strzelali z łuku do tablicy ze zdjęciami. Na kogo wypadło, na tego... ustach lądował buziak! Weronika obdarowała pocałunkiem Kamila, a zazdrosna Wero ustrzeliła Kubę - ten buziak był chyba aż za gorący!

"No, dla mnie to słabe zagranie. Ja muszę z nim porozmawiać chyba, bo on zawsze musi iść na całość" - powiedział Kamil.

Reklama

Szeryf w akcji

Uczestnikom coraz bardziej przeszkadzało zachowanie Kuby, który całował się z kilkoma dziewczynami. Kamil miał z tym ogromny problem.

"Ja uważam, że on nie jest dojrzały. Sądzę, że ja zachowuję się odpowiednio" - powiedział.

Dzięki swojej postawie Kuba otrzymał ksywę... Szeryf! Kontroluje wszystko, co się da.

Karolina bardziej otworzyła się przed Pawłem, opowiadając o swojej poprzedniej miłości. Mężczyzna w rewanżu powiedział jej o swojej rodzinie i pasji. Para spędziła ze sobą miłe chwile.

Poważne rozmowy

Kamil szczerze porozmawiał z Wero na temat sytuacji z Kubą. Mężczyzna powiedział, że szanuje każdą kobiet z willi i nie wyobraża sobie całować się z inną dziewczyną niż ze swoją partnerką. 22-latka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z Wiktorią. Kobieta powiedziała, że Kamil ją osaczył.

"Ja chcę tutaj znaleźć swoją połówkę, a nie być... czyjąś" - wspomniała smutna Wero.

Mateusz spędził dużo czasu z Paulą. 29-latek wyglądał na oczarowanego nową uczestniczką, której też chyba wpadł w oko. "Bardzo chcę ją bliżej poznać" - powiedział. "Ty lubisz, jak ktoś za Tobą biega?" - zapytała Paula. "Noooo... trochę!" - odpowiedział zgodnie z prawdą partner Weroniki.

Karolina stwierdziła, że Mateusz jest zamknięty na nowe relacje i nie stworzy z żadną z dziewczyn dobrego związku. Jego była partnerka obawiała się, że chłopak nie jest gotowy na miłość.

Czy widzowie wybrali dobrze?

Sebastian był zmartwiony tym, że Wiktoria go unikała. Wydawało się, że między nimi chemia... już uleciała. Inez martwiła się, że w dalszym ciągu jest singielką, a w willi nie pojawiają się nowi uczestnicy, z którymi mogłaby stworzyć parę.

Kamil podrywał Wiktorię po to, aby Wero była zazdrosna. Dziewczyna wykorzystała odpowiedni moment i znalazła samotnego Kubę. Chciała z nim wyjaśnić sytuację z pocałunkiem. 22-latka rozmawiała z Szeryfem, który przyznał, że jest nią zainteresowany.

"W mojej głowie jesteś Ty" - powiedział Wero Kuba.

Zobacz też:

Sylwia Madeńska o "Love Island": nie wiedziałabym, na kogo się zdecydować

Prowadząca "Love Island" wielokrotnie płakała w garderobie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama