Reklama
Reklama

Pierwszy konflikt w nowej edycji "Love Island"! Atmosfera się zagęściła

Na wyspie miłości znowu stres! Widzowie zagłosowali i wybrali, kto z kim… ma być! Był też pierwszy konflikt...

Mateuszowi w końcu udało się porozmawiać z Weroniką. Zazdrosny Paweł obserwował ich rozmowę z daleka, powstrzymując się przed wkroczeniem do akcji. Kuba poradził Pawłowi, żeby też zaczął się rozglądać za kimś innym.

Konflikt Mateusza z Wiktorią

Atmosfera w willi się zagęściła. Mateusz wyznał, że nie lubi chodzić do klubów, bo dziewczyny tańczą obscenicznie. Jednak bardzo podoba mu się twerkowanie. "Jesteś hipokrytą" - powiedziała Wiktoria. Mężczyzna poczuł się urażony i dał jej to wyraźnie odczuć.

Ślub to nie wszystko!

Wyspiątka w dużej mierze pojawiły się w willi dla zabawy, ale nie wykluczają, że miłość może być efektem ubocznym programu. Karolina męczyła uczestników tematem ślubu i zastanawiała się, czy powinna być w parze z Mateuszem. Weronika badała teren, wypytując Karolinę o mężczyznę.

Reklama

Wspólne zabawy

Islanderzy dostali zadanie wspólnej zabawy! Wyzwania losowali ze szklanej kuli-niespodzianki. Sebastian zrobił striptiz dla Karoliny, a ta pocałowała Mateusza. "Pocałuj najstarszego Islandera" - przeczytała Wero. Soczysty buziak trafił do Kamila.

Widzowie wybrali - odbyło się przeparowanie!

Telewidzowie wybrali swoje wymarzone pary. Wero i Kamil zostali razem. "Mateusz, będziesz parą z Weroniką" - powiedziała Karolina Gilon. "Jest ciekawie, bardzo ciekawie" - skomentował Mateusz.

Paweł był z kolei bardzo zawiedziony. Sebastian został parą z Wiktorią. "Kuba, jesteś zły?" - zapytała prowadząca.

Decyzją widzów Karolina zaczęła być z Pawłem. Co z Inez i Kubą? Głosujący dopasowali mężczyznę do Pauli, która w poprzednim odcinku była na podwójnej randce.

"To jest wyspa miłości, różne rzeczy się zdarzają" - skwitował Kuba. Inez została singielką, ale nie odpadła z programu.

Pierwsze rozmowy Kuby i Pauli

"Jezu, serio masz 22 lata?! Nieeee... niemożliwe! Ale z rodzicami nie mieszkasz?" - dopytywała Kubę Paula. Dziewczynę przerażało, że będzie spać z mężczyzną, którego... poznała kilka minut temu! "No, nie do końca wpadła mi w oko" - powiedział smutny Kuba.

Wyglądało na to, że nowa uczestniczka ma spory problem, by odnaleźć się w willi.

Przeparowania oczami Islanderów

Mateusz i Weronika byli bardzo zadowoleni z obrotu sprawy. Może nie tylko konie ich łączą? Sebastian i Wiktoria poszli do basenu. Było naprawdę gorrrrąco! W końcu doszło do pierwszego, pełnoprawnego (!) pocałunku w 6. edycji programu!

Karolina chwaliła Pawła, że jest świetnie wychowany. Mężczyzna dopytywał swoich współtowarzyszy, czy Weronika jest zadowolona z tego, że widzowie dopasowali ją do Mateusza.

"Jak patrzysz od zewnątrz, no to widzisz więcej rzeczy. Widzowie wiedzą lepiej, kto do nas pasuje" - skwitował Sebastian.

Kuba nie krył się z niechęcią do Pauli i wyszedł, kiedy przyszła porozmawiać z Islanderami. "To nie jest mój vibe" - powiedział chłopak.

Zobacz też:

Sylwia Madeńska o "Love Island": nie wiedziałabym, na kogo się zdecydować

Prowadząca "Love Island" wielokrotnie płakała w garderobie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy