Reklama
Reklama

Przełom w relacji Williama i Harry'ego. Zaskakujące słowa przyszłego króla

Książę Harry niedawno zawitał do ojczyzny, ale nie mógł liczyć na pojednanie z rodziną. Następnie udał się w podróż do Niemiec, gdzie świętował urodziny. Rodzina królewska oficjalnie nie złożyła mu z tej okazji życzeń, a głos w sprawie zabrał jego starszy brat, książę William.

Książę Harry nadal nie pogodził się z bliskimi

Książę Harry skonfliktował się ze swoimi najbliższymi, których wielokrotnie oczerniał w prasie. Arystokrata i jego żona ochoczo opowiadali w mediach i w filmach, jak źle było im w Wielkiej Brytanii, a czara goryczy przelała się, gdy młodszy syn króla Karola III wydał książkę, która przepełniona była niepochlebnymi wzmiankami na temat royalsów.

Reklama

Od tego czasu 39-latek unika kontaktu z ojcem i bratem, a do ojczyzny wraca jedynie na duże i oficjalne wydarzenia. Na początku września udał się do Wielkiej Brytanii, by wziąć udział w uroczystościach związanych z pierwszą rocznicą śmierci królowej Elżbiety II. Jego pobyt trwał bardzo krótko, a następnie Harry spakował walizki i poleciał do Niemiec, tam dołączyła do niego żona.

Podczas pobytu za granicą wypadły urodziny Harry'ego, lecz na próżno było szukać oficjalnych życzeń złożonych przez jego rodzinę, która do tej pory pamiętała o jego święcie. Fani w mig zaczęli snuć domysły, że to ostateczny dowód na to, że król Karol III nie chce znać swojego syna, a głos w całej sprawie musiał zabrać książę William!

Przełom w relacji Williama i Harry'ego? Zaskakujące słowa przyszłego króla

Rodzina królewska na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych każdego roku składa życzenia urodzinowe osobom, które są blisko związane z monarchą. W sierpniu nie zabrakło pięknej kartki z życzeniami dla księżniczki Anny, ukochanej siostry króla.

Początkiem sierpnia solenizantką była również Meghan Markle, o której już zapomniano. Publiczność nieco zaszokował ten fakt, gdyż do tej pory również i jej dzień był upamiętniany. Niestety przykra sytuacja powtórzyła się 15 września. To właśnie wtedy książę Harry skończył 39 lat, a sztab pracujący w pałacu nie wysłał mu oficjalnych życzeń.

Taka ignorancja nie spodobała się sympatykom rodziny królewskiej, którzy uważają, że Harry pozostaje w otwartym konflikcie ze swoimi wszystkimi bliskimi, a w szczególności z bratem. Zmartwieni fani postanowili wprost zapytać przyszłego króla, dlaczego tak traktuje Harry'ego.

Podczas spotkania Williama z fanami w Sandringham osoba z tłumu zapytała, czemu zapomniał o urodzinach brata. Nieco zmieszany 41-latek wypalił, że nic takiego nie miało miejsca.

"Dziś są jego urodziny, masz całkowitą rację, ale ja nie zapomniałem o tym" - cytuje słowa księcia portal "Mirror".

Myślicie, że William tego dnia skontaktował się z Harrym osobiście?

Przeczytajcie również:

Harry nigdy tego nie wybaczy ojcu. Tylko Elżbieta II się o niego zatroszczyła

Elżbieta II przed śmiercią marzyła o zobaczeniu wnuczki. Meghan Markle skutecznie to uniemożliwiła

Takiej obelgi ze strony rodziny nie mógł się spodziewać. Książę Harry miał wyjątkowo smutne urodziny. To koniec               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy