Reklama
Reklama

Pochwalił wygląd Kate Middleton w obecności jej męża. Nie do wiary, jak zareagował książę William

Księżna Kate Middleton i książę William są w ostatnich tygodniach najbardziej zapracowanymi z royalsów. Bardziej niż inni członkowie rodziny królewskiej otwierają się też na interakcje ze zwykłymi Brytyjczykami. W trakcie najnowszego z takich spotkań następca tronu wdał się w żywiołową dyskusję ze starszym mężczyzną. Nie do wiary, co padło w rozmowie na temat wyglądu Kate.

Rodzina Kate Middleton w tarapatach. Co w tym czasie robi księżna?

Kate Middleton i książę William od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród Brytyjczyków, nawet tych niechętnych monarchii. W przeciwieństwie do często wyśmiewanych Meghan Markle i księcia Harry'ego duet składający się z następcy tronu i jego małżonki nie unika obowiązków i chętnie nawiązuje kontakty ze "zwykłymi" obywatelami. Uwielbienie dla księżnej Kate jest na tyle duże, że w oczach wielu osób nic nie jest w stanie jej zaszkodzić. Nawet gigantyczne problemy finansowe firmy jej rodziców, która właśnie ogłosiła bankructwo.

Reklama

Najlepiej świadczy o tym sytuacja z minionego czwartku. William postanowił odwiedzić tego dnia pacjentów szpitala Royals Marsden, który specjalizuje się w leczeniu chorób nowotworowych. Wizyta przebiegała w przyjacielskiej atmosferze, co najwyraźniej zachęciło jednego z obecnych na sali mężczyzn do większej odwagi i szczerości. Chory wdał się bowiem w dyskusję z 40-letnim księciem Walii.

Książę William nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Aż wybuchł śmiechem

Cała wymiana zdań została uchwycona przez kamery telewizyjne i opublikowana na oficjalnym kanale rodziny królewskiej na YouTubie. Dzięki temu wiemy dokładnie, co powiedziały obie strony. Na początku nagrania widzimy, jak książę William podchodzi od mężczyzny w okularach i cicho się z nim wita. W odpowiedzi słyszy zaś słowa: "Jesteś wysokim facetem, nieprawdaż?". Wtedy wybucha pierwsza salwa śmiechu, ale da się z niej wyłapać odpowiedź następcy tronu, który żartobliwie wyznał: "Noszę wysokie obcasy".

W dalszej części rozmowy żona mężczyzny pochwaliła brytyjską służbę zdrowia, dzięki której jej mógł on podjąć pełne leczenie. Gdy jednak wdała się w przyjacielską pogawędkę z Williamem, mąż zaczął ją popędzać. Nie mógł się też powstrzymać przed rzuceniem komentarza na temat Kate Middleton:

"Twoja żona całkiem nieźle wygląda. To miła kobieta" - powiedział pacjent szpitala, na co William wybuchł głośnym śmiechem. Reakcja arystokraty zaskakuje swoją naturalnością i dużym dystansem do siebie: "Wygadany jest! Pielęgniarki muszą na ciebie uważać" - odparł syn Karola III, czym znowu wzbudził wesołość tłumu.

Kate Middleton pokazała wdzięki na boisku

Być może wygadany Brytyjczyk próbował nawiązać do niedawnej sytuacji z udziałem Kate Middleton, który zagrała w rugby z gwiazdami tego sportu. Wielu obserwatorów było pod dużym wrażeniem formy i sportowej sylwetki księżnej.

Zobacz też:

Kate Middleton niespodziewanie założyła tiarę księżnej Diany

William i Kate zaoferowali pomoc po katastrofie. Trudno wstrzymać łzy

Co się stało z najbogatszym magikiem świata? Po prostu zniknął

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy