Reklama
Reklama

Księżna Kate pląsa w obcisłym wdzianku. Pochwaliła się figurą

Księżna Kate słynie z prawdziwie królewskiego stylu. Żona następcy tronu często pokazuje się w eleganckich sukienkach lub wizytowych kombinezonach, które podkreślają jej arystokratyczne pochodzenie. Niedawno Kate postanowiła wybrać się na murawę. Z tego względu zmieniła szpilki na sportowe buty. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Kate patronką rugby

Kate uwielbia być aktywna fizycznie. Często uprawia sporty, dbając o zdrowie i wygląd, a ze względu na swoje upodobania zdecydowała się objąć rolę patronki Rugby Football Union. Od 2020 roku, kiedy to książę Harry zrezygnował z dotychczas pełnionych funkcji w rodzinie królewskiej, Kate przejęła jego rolę.

Od tamtej pory żona następcy tronu regularnie dogląda boiska i zawodników. Nie mogła więc ominąć okazji do spotkania się z podopiecznymi w ramach kampanii Kształtując Nas. Wówczas rozpoczęła poważne rozmowy z graczami lokalnego klubu. Pytała ich m.in. o ojcostwo.

Reklama

Kate Middleton porzuciła stylizacje jak z żurnala i wybiegła na boisko

Ze względu na mecz, który Kate miała rozegrać z gwiazdą sportu Dannym Carem, księżna zrezygnowała ze zwyczajowych szpilek i wybrała dużo wygodniejsze i odpowiednie do sytuacji sportowe obuwie. Do tego dobrała także turkusową koszulkę z różą po lewej stronie oraz elastyczne dresowe spodnie, które nie ograniczały jej ruchów. Wyglądała jak rasowa zawodniczka rugby i zdecydowanie popisała się umiejętnościami na murawie.

Spodziewaliście się Kate w takim wydaniu?

Kate i William ruszyli z pomocą

Kate i William chętnie angażują się w różne działania mające na celu pomaganie innym i uczestniczenie w życiu społecznym Wielkiej Brytanii. Niedawno zareagowali na zdarzenie, które miało miejsce w walijskim kościele, który odwiedzili wspólnie we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas z budynku zniknęły ary przeznaczone na zbiórkę dobroczynną dla potrzebujących.

Wielebny Bunting opiekujący się kościołem wyjawił, że szybko udało się reaktywować zbiórkę, bo ludzie przejęli się całą sytuacją: "Reakcja była szalona. Tak trudno było się zniechęcić, kiedy otaczało nas tyle miłości i hojności".

Okoliczni mieszkańcy ruszyli z pomocą i przygotowali kolejną zbiórkę. Książę i księżna Walii włączyli się w te działania. "Przybyli ludzie, którzy przekazali darowiznę w wysokości 5 funtów, aż do lokalnego klubu robotników, lokalnych szkół i firm, a książę i księżna Walii skontaktowali się z nami wcześniej, aby zaoferować swoją miłość i wsparcie" - opowiedział wielebny w rozmowie z "Mirror".

William i Kate zaoferowali wymianę całej skradzionej żywności na nową.

Zobacz też:

Tajemnicze spotkanie księcia Williama z królową Jordanii! Wydało się, o czym rozmawiali

Sussexowie stracili sojuszniczkę. Inni royalsi nie byli zadowoleni z ich zażyłości!

Harry i Meghan szykują iście królewską fetę? Ekspertka nie ma wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy