Reklama
Reklama

Sussexowie stracili sojuszniczkę. Inni royalsi nie byli zadowoleni z ich zażyłości!

Po słynnym już odejściu z dworu książę Harry i Meghan Markle stali się chyba najmniej lubianymi arystokratami. Od małżonków odwrócili się nie tylko fani, ale i bliscy. Przez długi czas mogli liczyć jedynie na księżniczkę Eugenię, która była ich sojuszniczką. Jak donosi zagraniczna prasa, także i ta przyjaźń wisi na włosku!

Sussexowie nie mają po co wracać do Wielkiej Brytanii

Książę Harry i Meghan Markle nie cieszą się dobrą opinią w Wielkiej Brytanii. Po tym, jak uciekli z kraju i oczerniali innych royalsów, ich dobry wizerunek zaczął szwankować. Sussexowie nie mieli oporów, by medialnie prać rodzinne brudy, a biografia młodszego syna króla, w której opisał intymne szczegóły, została wyśmiana przez czytelników.

Trzeba przyznać, że małżonkowie robili co w ich mocy, by wyjść na męczenników i ofiary systemu. Niestety w ich wersję wydarzeń nie uwierzyła publika, która sądzi, że ci robią wkoło siebie medialny szum, tylko dla popularności.

Reklama

Niespodziewane wieści z dworu. Nawet ona odwróciła się od Harry'ego i Meghan!

Harry w imię miłości do aktorki skonfliktował się prawie z wszystkimi z dworu. Do tej pory jego jedyną sojuszniczką była kuzynka, księżniczka Eugenia. Zagraniczna prasa donosi, że i ta znajomość wisi na włosku!

Książę Harry od lat przyjaźnił się ze swoją kuzynką, księżniczką Eugenią. Byli ze sobą blisko nawet po tym, jak ten postanowił wraz z rodziną opuścić ojczyznę i zacząć żyć w Stanach Zjednoczonych. To właśnie w trudnych chwilach mógł liczyć na Eugenię, która zawsze go wspierała, była jego sojuszniczką i jako jedyna odwiedziła go w Kalifornii.

Ich relacji nie rozumiała druga córka księcia Andrzeja, Beatrycze. Przez to siostry nieco się skonfliktowały, ale zagraniczna prasa podaje, że niedawno pomiędzy nimi zaczęła panować lepsza atmosfera. Jak się okazuje, kosztem Harry'ego...

Książę Harry i Meghan Markle stracą jedyną przyjaciółkę na dworze?

W Wielkiej Brytanii plotkuje się, że to inni royalsi nie byli zadowoleni z faktu, że Sussex ma dobre kontakty z Eugenią. Na kobietę wywierano presję, a ta ostatecznie zdecydowała się służyć koronie i wesprzeć króla Karola III.

Podczas koronacji fotoreporterzy zauważyli, że pomiędzy kuzynostwem czuć było napięcie. Eugenia nie wykonywał w stronę 39-latka żadnego gestu, wymienili ze sobą zaledwie kilka zdań, a ten szybko zwiał z ojczyzny i wrócił do żony.

Wszystko wskazuje na to, że Eugenia postanowiła naprawić napiętą sytuację, która była pomiędzy nią i jej siostrą i na dobre odciąć się od Sussexów.

Przeczytajcie również:

TikTokerka ostro skrytykowała Kate. Poszło o zdeformowane stopy i brak lakieru na paznokciach. Internauci oburzeni

Księżniczka Eugenia pilnie odwołała wizytę. Na brytyjskim dworze od plotek aż huczy

Książę William chce pozbyć się księcia Andrzeja? Uknuł przemyślną intrygę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Księżniczka Eugenia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy