Reklama
Reklama

Księżniczka Eugenia pilnie odwołała wizytę. Na brytyjskim dworze od plotek aż huczy

Księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II i bratanica króla Karola III nie przybyła na Chelsea Flower Show. Na dodatek wprowadziła się ponownie do Ivy Cottage. Jak przypuszczają brytyjskie media, wszystko to związane jest ze zbliżającym się dniem narodzin drugiego dziecka księżniczki.

Księżniczka Eugenia przeprowadziła się do londyńskiej posiadłości

Księżniczka Eugenia jest córką księcia Andrzeja i Sarah Ferguson oraz bratanicą króla Karola. Księżniczka lada dzień spodziewa się przyjścia na świat drugiego potomka. Informację o ciąży potwierdził Pałac Buckingham w styczniu tego roku. 

Reklama

Księżniczka Eugenia tuż po ślubie z Jackiem Brooksbankiem zamieszkała w Ivy Cottage posiadłości, która znajduje się na terenie londyńskiego pałacu Kensington. Para jednak wyprowadziła się stamtąd w 2020 roku.

Jak informuje magazyn "Hello" córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson teraz wróciła do Ivy Cottage. Wszystko dlatego, że posiadłość znajduje się zaledwie około 15 minut jazdy od prywatnego szpitala Portland, w którym, w lutym 2021 roku, urodziło się pierwsze dziecko księżniczki. Również drugi poród Eugenia planuje w tej właśnie placówce medycznej. 

Eugenia odwołała ważną wizytę

Matka księżniczki Eugenii, Sarah Ferguson, kilka dni temu, przypadkowo podała przybliżony termin porodu. W wywiadzie dla "Hello" powiedziała, że rodzina nie wie jeszcze, jakiej płci będzie dziecko.

I dodała: "Myślę, że dziecko urodzi się pod koniec maja. Więc to może być w każdej chwili".

Informację, że poród Eugenii nastąpi lada dzień potwierdza fakt, iż księżniczka odwołała swój udział w dorocznej imprezie Chelsea Flower Show.

Księżniczka Eugenia 11 w kolejce do tronu

Eugenia z Yorku przyszła na świat 23 marca 1990 roku. Jest jak na razie 11 w linii sukcesyjnej do brytyjskiego tronu.  Księżniczka w 2010roku poznała Jacka Chritstophera Stampa Brooksbanka, potomka brytyjskiej rodziny baronetów. Do ich spotkania doszło w szwajcarskim Verbier podczas imprezy u wspólnych przyjaciół.

Dopiero osiem lat później, 22 stycznia 2018 roku Pałac Buckingham ogłosił zaręczyny pary. Jack Brooksbank oświadczył się księżniczce podczas wakacji w Nikaragui. 12 października 2018 para stanęła na ślubnym kobiercu w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsor.

Brytyjska telewizja transmitowała uroczystość na żywo.Eugenia zachwyciła w sukni zaprojektowanej przez Petera Pilotto. Jack jest cztery lata starszy od Eugeni. 

25 września 2020 Pałac Buckingham ogłosił pierwszą ciążę księżniczki Eugenii, a już 9 lutego 2021 w Portland Hospital w Londynie przyszedł na świat syn August Philip Hawke Brooksbank, który wkrótce zostanie starszym bratem.

Zobacz też:

Księżniczka Eugenia nie mogła powstrzymać smutku. Pocieszył ja książę Andrzej

Królowa Camilla dołożyła do pieca! Sensacja tuż przed koronacją Karola III. Na Wyspach huczy od plotek

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy