Reklama
Reklama

Królowa Camilla dołożyła do pieca! Sensacja tuż przed koronacją Karola III. Na Wyspach huczy od plotek

Karol III i jego ukochana Camilla przebierają nogami przed nadchodzącą koronacją. Przed tym wielkim wydarzeniem dla brytyjskiej monarchii na Wyspach furorę zaczęło jednak robić pewne nagranie ze... ślubu Karola i Diany. Niebywałe, czego internauci dopatrzyli się u obecnej na uroczystości kochanki przyszłego króla...

Koronacja Karola III zbliża się wielkimi krokami. Wszystko odbywa się jednak w cieniu skandalu, jaki wywołali Meghan Markle i książę Harry, którzy najpierw wylali wiadro pomyj na rodzinę królewską w dokumencie Netflixa, a potem sam Harry dołożył jeszcze swoje w głośnej biografii "Spare". 

Na tym jednak nie koniec "sensacyjnych doniesień z Wysp". Znów głośno zrobiło się bowiem o Camilli Parker-Bowles. Kobieta niebawem zostanie królową małżonką ale przeszłość nadal się za nią ciągnie.  

Reklama

Kamila w ogniu krytyki. Internauci przypomnieli, jak wyglądała na ślubie Diany i Karola

Nie było tajemnicą, że Camilla romansował z Karolem, gdy ten był mężem Diany. To zresztą było jednym z głównych powodów ich małżeńskich problemów. 

Camilla zawsze była tuż obok Karola, co doprowadzało Dianę do szału. Parker-Bowles pojawiła się nawet na ich ślubie. Nagranie zaczęło teraz robić furorę na TikToku, a wszystko z powodu stroju Camilli. 

Ta na ślub Diany i Karola założyła bowiem biały kostium i toczek. To uznawane jest za wielki nietakt, bo biały kolor tego dnia zarezerwowany powinien być jedyni dla panny młodej. 

Internauci twierdzą, że Camilla już wtedy knuła, jak zaszkodzić małżeństwu Diany. Biały strój był tylko zapowiedzią tego, co szykuje dla żony swego kochanka. 

Zobacz też:

Karol III ma wzruszający plan na święta. Oto jak chce uczcić pamięć Elżbiety II

Mina Karola po narodzinach Harry'ego wywołała falę plotek! Kto jest biologicznym ojcem księcia?

Pokazano banknoty z wizerunkiem króla Karola III

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy