Reklama

Reklama

Reklama

Księżniczka Eugenia oczekuje narodzin drugiego dziecka. Rodzina odetchnie z ulgą po skandalach Harry'ego

Księżniczka Eugenia (32 l.) za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała cudowną wiadomość. Córka księcia Andrzeja już niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Rodzina królewska jest wniebowzięta, a mały August nie może doczekać się narodzin brata lub siostry.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży

Księżniczka Eugenia , podobnie jak reszta brytyjskiej rodziny królewskiej dotkliwie odczuła skutki ostatnich skandali z udziałem księcia Harry’ego oraz Meghan Markle. Książęta Sussex co prawda w filmie "Harry i Meghan" oraz książce "Spare" oszczędzili wnuczkę królowej Elżbiety II, ale bez wątpienia każdy royals ze smutkiem przyjął ataki pod adresem instytucji. Opowieści o miłosnych igraszkach z Meghan Markle czy wspomnienia skandalicznego wybryku w stroju nazisty nie przysporzyły sympatii królewskiemu dworowi. Teraz brytyjska monarchia ma okazję odrobić straty. Wiadomość o drugiej ciąży księżniczki Eugenii na pewno ociepli wizerunek całej rodziny.

Reklama

Księżniczka Eugenia pod koniec 2022 roku wróciła do pracy po urlopie wynikającym z narodzin pierwszego syna. Córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson najprawdopodobniej długo nie zagrzeje miejsca w ukochanej galerii sztuki, bowiem ogłosiła, że jest w ciąży. Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank już niebawem powitają na świecie drugie dziecko. Niespełna dwuletnie August Philip Hawke Booksbank nie może się doczekać narodzin braciszka bądź siostrzyczki. Chłopiec jest ogromnie podekscytowany. 

Księżniczka Eugenia oczekuje narodzin drugiego dziecka

9 lutego 2021 roku na świat przyszedł syn księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Teraz córka księcia Andrzeja spodziewa się kolejnego dziecka. Informację potwierdził już Pałac Buckingham. 

"Księżniczka Eugenia i pan Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się drugiego dziecka" - dowiadujemy się z krótkiego komunikatu.

Wszystko wskazuje na to, że maluch urodzi się latem. Cała rodzina królewska ogromnie cieszy się, że już niebawem dołączy do niej kolejny mały człowiek. Księżniczka Eugenia także nie posiada się z radości, czemu dała wyraz w mediach społecznościowych. Na fotografii udostępnionej na Instagramie możemy zobaczyć, jak dwuletni August Philip Hawke Booksbank całuje brzuch mamy.

"Jesteśmy wniebowzięci, mogąc podzielić się z Wami wiadomością, że tego lata dołączy do nas nowy członek rodziny" - dowiadujemy się z najnowszego postu księżniczki Eugenii.

Następny potomek księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka zajmie 13. pozycję w kolejce do brytyjskiego tronu.

Zobacz też:

Księżniczka Eugenia nie mogła powstrzymać smutku. Pocieszył ja książę Andrzej

Królowa Camilla dołożyła do pieca! Sensacja tuż przed koronacją Karola III. Na Wyspach huczy od plotek

Książę William i księżna Kate uciekają do tropików. Dzieci nie mogą im teraz przeszkadzać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżniczka Eugenia | Książę Harry | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy