Reklama
Reklama

Księżna Kate założyła słynną tiarę należącą do Diany. Noszenie ma przykre konsekwencje

Księżna Kate wielokrotnie zdobiła swoją głowę tiarą Lover's Knot należącą do Diany. Żona Williama nie ukrywa bowiem, że chętnie inspiruje się swoją zmarłą teściową. Noszenie błyskotek ulubienicy Brytyjczyków nie należy jednak do przyjemności, a wręcz odbija się na jej zdrowiu.

Kate nosi znaną tiarę. Później boryka się z problemami

Księżna Kate przykuwa wielką wagę do wyglądu. Żona Williama z wielkim szacunkiem odnosi się do jego zmarłej mamy męża księżnej Diany. Na wyjątkowe okazje uzupełnia stylizacje o niewielkie błyskotki, które niegdyś należały do byłej żony Karola. Niekiedy można ją zobaczyć również w tiarze Lover's Knot.  

Ostatnio żona księcia Williama miała ją na sobie na królewskim ślubie w Jordanii. Wtedy właśnie po raz pierwszy wywiozła tiarę z Wielkiej Brytanii. O tym, jak zjawiskowo prezentowała się w zwiewnej różowej sukni, informowaliśmy przed kilkoma dniami. Wówczas przyozdobiła włosy tiarą Lover's Knot, która podkreślała jej królewskie pochodzenie.

Reklama

Tiara Diany - przysparza cierpienia księżnym

Tiara Diany została wykonana w 1914 roku na zamówienie królewskiego jubilera Garrarda specjalnie dla królowej Marii.

Według informacji "Mirror", stylistka celebrytów Miranda Holder uważa, że noszenie tej tiary nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Okazuje się, że noszenie tiary źle wpływa na głowę. Ciężki przedmiot może powodować długotrwałe bóle głowy. Z informacji udostępnionych przez kobietę wynika, że Diana znosiła liczne cierpienia z powodu tiary.

"Tiara była tak ciężka, że księżna Diana cierpiała na bóle głowy od jej noszenia" - podkreśliła stylistka.

Zobacz też:

Tajemnicze spotkanie księcia Williama z królową Jordanii! Wydało się, o czym rozmawiali

Sussexowie stracili sojuszniczkę. Inni royalsi nie byli zadowoleni z ich zażyłości!

Harry i Meghan szykują iście królewską fetę? Ekspertka nie ma wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy