Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski oficjalnie kończą wspólną przygodę
Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski oficjalnie kończą przygodę ze swoim podcastem "WojewódzkiKędzierski". O decyzji niedawno poinformowali fanów.
"W 2026 poinformowałem Piotra, że to nasz ostatni wspólny sezon razem. Obaj lubimy wyzwania i obaj mamy własne ścieżki, aby im sprostać. Wierzę, że po Tańcu z gwiazdami Kędzior zbudował się [...] i spokojnie znajdzie własną przestrzeń w mediach. Kędzior. Dziękuję za wszystko. I do usłyszenia" - ogłosił gwiazdor TVN-u.
Deklaracja zaskoczyła ludzi, którzy od lat śledzili wspólną drogę kolegów. W 2014 roku mężczyźni zaczęli pracę w Rock Radiu. W 2019 wystartował cykl "Wojewódzki Kędzierski. Rozmowy". Kiedy Kędzior postanowił odejść z radia, Kuba poszedł za nim. W 2022 zaczęli od nowa.
Piotr Kędzierski wydał oświadczenie po ostatnim odcinku podcastu
Kędzierski już krótko, lecz wymownie skomentował swoje odejście. Zabrał głos tuż po publikacji ostatniego odcinka podcastu.
"Dobry wieczór. Właśnie na antenę wleciał ostatni w historii odcinek podcastu @wojewodzkikedzierski, a ja z tej okazji chciałbym po prostu wszystkim bardzo podziękować. Dziękuję Kubie. Dziękuję słuchaczom. Dziękuję gościom. Dziękuję współpracownikom i każdej osobie, która przyczyniła się do realizacji tego podcastu. Kłaniam się Państwu nisko i do usłyszenia…" - napisał na Instagramie.
Ludzie poruszeni po oświadczeniu Piotra Kędzierskiego
Widać, że jest wiele osób dobrze życzących popularnemu dziennikarzowi. Głos zabrali nawet bliscy jego sercu artyści, z którymi brał udział w programie "Taniec z gwiazdami".
- "Po nowe, Piotruś!" - napisał Gamou Fall.
- "You're de best!" - komentarz zostawił także Michał Bartkiewicz.
Nie zabrakło i krótkich komentarzy od tancerza Jacka Jeschkego, Macieja Zakościelnego oraz Pauliny Sykut-Jeżyny.
Czytaj też:
Tomaszewska natknęła się w pracy na żonę Wojewódzkiego. Nie mogły dojść do porozumienia
Minge i Bartkiewicz szybko odpadli z "TzG". Nie do wiary, co teraz planują w Paryżu








