Reklama
Reklama

Piotr Cugowski pragnął tej posady, a tu takie bolesne wieści z TVP. Nawet nie wyjaśnili skąd ten "kopniak"

Piotr Cugowski, lubiany trener z poprzednich edycji programu "The Voice Senior", niespodziewanie nie został uwzględniony w piątej edycji popularnego show TVP2. Skąd taka decyzja stacji? Sprawę skomentował teraz menadżer Piotra.

Zaskakujące wybory TVP w "The Voice Senior"

Pomimo optymistycznego wpisu Piotra Cugowskiego na Instagramie tuż po zakończeniu czwartej edycji, w którym artysta wyrażał nadzieję powrotu do kolejnej serii, jego oczekiwania nie zostały spełnione.

Kulisy decyzji o "utrąceniu" Cugowskiego z funkcji jurora

Chociaż Piotr Cugowski był chętny powrócić do swojej roli, TVP podjęła decyzję o zastąpieniu go innym trenerem.

Kulisy tej decyzji pozostają owiane tajemnicą, ale jasno wynika z tego, że to TVP podjęło decyzję o rezygnacji z usług piosenkarza. Jednemu z portali plotkarskich udało się dziś uzyskać komentarz od najbliższego współpracownika Cugowskiego.

Reklama

"Piotr dostał zaproszenie do kolejnej edycji 'The Voice Senior', lecz finalnie TVP zrezygnowała z jego udziału. Bez wyjaśnienia" - powiedział Plotkowi Maciej Durczak, menadżer Piotra Cugowskiego. 


Halina Frąckowiak jako nowa trenerka dzieli się wrażeniami

Tymczasem do składu trenerskiego w piątej edycji dołączyła Halina Frąckowiak. Słynna piosenkarka podzieliła się swoimi wrażeniami na temat uczestników programu. 

"Muzyka jest dla naszych uczestników możliwością spełnienia siebie. Pozwala im żyć naprawdę i w muzyce są do końca. Bywa też tak, że mamy już uformowanych wokalistów czy wokalistki i właściwie nie musieliby startować w programie, ale decydują się na to. Według mnie robią to po to, aby pokazać, że są, że mają światu jeszcze dużo do zaoferowania" - czytamy opinię Frąckowiak na oficjalnej stronie programu. 


Marta Manowska i Rafał Brzozowski znów w "The Voice Senior"

W poprzednich edycjach "Voice'a"  Marta Manowska i Rafał Brzozowski sprawowali opiekę nad uczestnikami, a teraz ten duet powróci.  

Czy decyzja TVP o roszadach w obsadzie show była słuszna? Czas pokaże, czy piąta edycja programu "The Voice Senior" będzie tak samo popularna, jak poprzednie. Jedno jest pewne - brak Piotra Cugowskiego z pewnością zostanie zauważony przez wielu fanów.

Zobacz też:

Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy tajnego rozwodu syna. Piotr Cugowski zostawił matkę swego syna po 15 latach!

Żona Krzysztofa Cugowskiego dostała poruszające wieści! Nie zobaczycie jej już w Polsce

To dla niej Cugowski zostawił żonę. Prawie wypadł jej biust na ulicy (ZDJĘCIA)
Piotr Cugowski na zdjęciu z nową ukochaną. Opublikował ten post kilka miesięcy temu

Syn Krzysztofa Cugowskiego rozstał się z żoną. Kim jest jego nowa partnerka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Cugowski | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama