Reklama
Reklama

Piotr Cugowski niedawno rozstał się z żoną. Teraz chwali się nową narzeczoną

Choć przez wiele lat Piotr Cugowski i jego żona Eliza Tokarczyk stanowili udaną parę, okazuje się, że małżeństwo muzyka i dziennikarki nie przetrwało próby czasu. Teraz syn byłego wokalisty "Buski Suflera" oznajmił w mediach, że odnalazł nową miłość. W sieci pojawiło się mnóstwo domysłów na temat tego, z kim obecnie spotyka się piosenkarz. Okazuje się, że muzyk swego czasu opowiadał już w mediach o nowej wybrance.

Syn wokalisty "Budki Suflera" rozstał się z żoną?

Piotr Cugowski, syn byłego lidera "Budki Sulfera" - Krzysztofa Cugowskiego - poszedł w ślady ojca i także zdecydował się na muzyczną karierę. Choć w mediach i na scenie obecny jest od wielu lat, wciąż niewiele wiadomo o jego życiu osobistym, bowiem stara się strzec swojej prywatności. Niedawno jednak wyjawił publicznie, że w jego życiu pojawiła się nowa miłość.

O małżeństwie znanego wokalisty wiadomo w zasadzie niewiele. W 2008 roku w mediach pojawiły się doniesienia o ślubie muzyka z wieloletnią partnerką - Elizą Tokarczyk, która przez lata pracowała jako dziennikarka telewizyjna. Prezenterka współpracowała między innymi przy programie "Interwencja", jest także autorką wielu reportaży poruszających tematy społeczne.

Reklama

Od jakiegoś czasu nie sposób zobaczyć jej na ekranie, nie wiadomo zatem czym zajmuje się obecnie. Para po trzech latach małżeństwa doczekała się narodzin syna. Chłopiec swego czasu wystąpił nawet w teledysku Piotra Cugowskiego. Piękne czasy dobiegły jednak końca.

Piotr Cugowski ma nową partnerkę?

Choć Piotr i Eliza przez lata stanowili dobraną parę, ich relacja niestety nie przetrwała próby. Od dłuższego czasu dziennikarka nie pojawiała się u boku męża. Wszystko wskazywało na to, że ich związek się rozpadł.

Plotki o rozstaniu potwierdziły słowa Piotra Cugowskiego, który w listopadzie ubiegłego roku zdradził, że układa sobie życie u boku nowej partnerki. W programie "Pytanie na śniadanie" wyznał, że w pracy nad kolejnym sezonem "The Voice of Senior" mógł liczyć na wsparcie matki oraz... swojej narzeczonej. Choć nie powiedział zbyt wiele, widzowie "PnŚ" dowiedzieli się, że jego wybranka jest lekarką.

"Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem" - dodał.

Teraz, portal Pudelek informuje, że muzyk przedstawił dziewczynę swoim kolegom z programu: "Faktycznie, pojawiła się na planie "The Voice". Piotr oficjalnie przedstawił ją ekipie jako swoją narzeczoną. Piękna, kulturalna kobieta z klasą" - zdradza anonimowy informator w rozmowie z serwisem.

Jak ustalili dziennikarze portalu - była żona muzyka poznała już nową narzeczoną swojego eksmęża. Do spotkania pań miało dojść podczas muzycznego spektaklu charytatywnego w Lublinie. Jak na razie Piotr Cugowski nie skomentował tych sensacyjnych doniesień. Życzycie mu szczęścia w nowym związku?

Zobacz też:

Joanna Cugowska wyjechała do USA, by pomóc córce. Co na to wszystko Krzysztof Cugowski? 

"The Voice Senior 4" powraca na antenę TVP. Nowy skład jurorów!

WOŚP 2023: Mata oddał marynarkę, Świątek przekazała rakietę, Viki Gabor...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Cugowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy