Reklama
Reklama

Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy tajnego rozwodu syna. Piotr Cugowski zostawił matkę swego syna po 15 latach!

Informacje o tym, że Piotr Cugowski po cichu rozstał się z żoną i już związał się z inną, wywołały ogromną sensację w mediach. Obecny juror "The Voice Senior" do tej pory raczej nie słynął z wywoływania towarzyskich skandali, a tu taka niespodzianka. Zrobiło się na tyle "ciekawie", że głos w sprawie postanowił zabrać nawet jego ojciec, który ujawnił kulisy rozwodu syna...

Piotr Cugowski poszedł w ślady ojca i też postanowił spróbować swych sił na rynku muzycznym. Najpierw zaczął od grania w rodzinnym zespole "Bracia", ale jakiś czas temu postawił na karierę solową, co doprowadziło do kłótni w rodzinie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Od pewnego czasu Piotr dorabia także w "The Voice Senior", gdzie pełni funkcję jurora. W TVP pojawia się więc często i to właśnie niedawno, goszcząc w programie "Jaka to melodia?", pozdrowił... swoją narzeczoną.

Reklama

W rozmowie z reporterką "Pytania na śniadanie" zdradził nieco więcej o nowej wybrance:

"Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, tak że jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem" - zachwycał się nową lubą. 

Przypomnijmy, że Cugowski w 2008 roku wziął ślub z dziennikarką telewizyjną Elizą Tokarczyk, a trzy lata później na świecie pojawił się ich syn, Piotr junior. Wydawało się, że między nimi bardzo dobrze się układa, aż tu nagle Piotr po 15 latach związku zaczął układać sobie życie z inną!

Małżonkowie rozstali się po cichu w 2020 roku, o czym mało kto wiedział. Do teraz...

Krzysztof Cugowski ujawnia kulisy rozwodu syna

Informacja o rozpadzie małżeństwa Piotra wywołała na tyle spore poruszenie, że głos w sprawie postanowił zabrać słynny ojciec. 

Ten oczywiście zna kulisy rozwodu syna, czym postanowił się podzielić w rozmowie z tabloidem.

Gwiazdor potwierdził plotki i jednocześnie pochwalił Piotra, że ten rozstał się po cichu, bez prania rodzinnych brudów publicznie.

"Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można" - wyznał w "Fakcie" Krzysztof Cugowski. 

Tabloid postanowił dopytać o relacje między nim a przyszłą synową. Tu jednak Cugowski był jakoś mniej entuzjastyczny i szybko uciął temat. 

Wyznał jedynie, że syn przedstawił mu nową wybrankę, bo nie było innego wyjścia:

"Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy musiałem poznać" - dodał ojciec Piotra. 

Zobacz też:

Joanna Cugowska wyjechała do USA, by pomóc córce. Co na to wszystko Krzysztof Cugowski? 

"The Voice Senior 4" powraca na antenę TVP. Nowy skład jurorów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Cugowski | Piotr Cugowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy