Reklama
Reklama

Krzysztof Cugowski potwierdził smutne plotki o synach! "To się stało miesiąc po tym, jak się rozstaliśmy"

Krzysztof Cugowski niechętnie opowiada o sprawach rodzinnych, ale ostatnio postanowił zrobić wyjątek. W rozmowie z katolickim "Dobrym Tygodniem" artysta wyznał, co od pewnego czasu spędza mu sen z powiek. Okazuje się bowiem, że u młodszych Cugowskich nie dzieje się najlepiej. Ich ojciec nie rozumie, dlaczego podjęli tak zaskakującą decyzję...

Krzysztof Cugowski to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Wraz z Budką Suflera święcił niemal same triumfy, zdobył chyba wszystkie nagrody w kraju i sprzedał miliony płyt. 

Artysta ma także uzdolnionych synów, którzy oczywiście poszli w jego ślady. Ponad dwadzieścia lat temu Piotr i Wojciech założyli zespół Bracia. 

Udało im się zaistnieć w show-biznesie i na listach przebojów. Aż tu po dwóch dekadach ogłosili rozpad zespołu. 

Wojciech Cugowski marzy o pogodzeniu synów

Wojtek Cugowski postanowił bowiem rozpocząć karierę solową. Niedawno wydał pierwszą płytę "Nie czekaj na znak", ale jego ojciec gratulacji nie składa. 

Reklama

"To że z Piotrkiem zlikwidowali firmę Bracia, jest kolosalnym błędem. Ten okres mojej współpracy z synami był wspaniały i na szczęście ja nie byłem powodem tego, że się rozstali" - żali się w "Dobrym Tygodniu" Cugowski.

Wielu zastanawia się, co było przyczyną tej decyzji. Mówi się, że bracia mocno się pokłócili i zerwali ze sobą kontakt. Słynny ojciec potwierdza, że sytuacja jest poważna, ale nie zna szczegółów, bo nawet "nie chce wiedzieć"....

Cugowski potwierdza, że jest źle

"Nie wyciągam tego, kto to spowodował. To się stało miesiąc po tym, jak my się rozstaliśmy. Coś musiało się wydarzyć, ale co dokładnie, nie wiem i nie chcę wiedzieć" - dodał gorzko Cugowski. 

Ojciec twierdzi, że zespół mógł przecież dalej istnieć, a synowie od czasu do czasu mogli spełniać się przecież solowo. Definitywny rozpad Braci bardzo go boli...

Zobaczcie również:

Auto Cristiano Ronaldo zmasakrowane w wypadku. Kosztowało 2 mln euro!

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Cugowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy