Reklama
Reklama

Najpierw wieści o rozwodzie Piotra Cugowskiego, a teraz kolejna nowina. Pełne zaskoczenie

Piotr Cugowski jakiś czas temu przechodził zawirowania w życiu prywatnym. Wyszło bowiem na jaw, że rozstał się ze swoją żoną i związał z lekarką. Później z kolei okazało się, że nie zasiądzie więcej w loży trenerskiej „The Voice Senior”. Już wiadomo, kto go w tej roli zastąpi.

Program "The Voice Senior" jest nadawany od 2019 roku i zimą wedle zapowiedzi TVP, mamy zobaczyć kolejną edycję muzycznego show. Do tej pory dość mocno zmieniał się skład trenerski. W 4. edycji tworzyli go: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik i Piotr Cugowski. Ten ostatni, podobnie jak Maryla Rodowicz, był obecny również w 3. odsłonie.

Reklama

Halina Frąckowiak następczynią Piotra Cugowskiego w "The Voice Senior"

Już po zakończeniu 4. sezonu pojawiły się spekulacje na temat przyszłości Piotra Cugowskiego w programie. Wówczas on sam pożegnał się z widzami, jednak szybko dodał, że nie chodzi o całkowite odejście z show, a jedynie było to pożegnanie z widzami bieżącej edycji. Teraz jednak wygląda na to, że Piotra Cugowskiego nie zobaczymy w kolejnej edycji.

Otóż, w czwartym fotelu trenerskim zasiądzie bowiem Halina Frąckowiak. Piosenkarka wzięła już udział w pierwszych nagraniach. Do swojej nowej roli podchodzi poważnie.

"Nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu. My, trenerzy, musimy być bardzo odpowiedzialni za każde słowo, za każdy wybór. Naszym zadaniem jest wyłowić i ofiarować możliwość większego istnienia tym, który mają ogromny talent, ale nie zaniedbać też tych, którzy nie są gotowi, aby pójść dalej. Zawsze mówię, że tam, gdzie jest muzyka, jest miłość. Każdej osobie występującej na scenie, życzę, żeby była pierwsza - wygrała program, była szczęśliwa, dostrzeżona. Życzę, żeby wszyscy cały czas mogli śpiewać profesjonalnie lub żeby muzyka cały czas była ich pasją" - powiedziała w trakcie nagrań.

Piotr Cugowski: zawirowania w życiu prywatnym

Piotr Cugowski tymczasem w ostatnich miesiącach przechodził różne zawirowania. Otóż, choć on sam milczał w tym temacie, to media dowiedziały się, że rozstał się ze swoją żoną, a ponadto ma już nową partnerkę. Muzyk zakochał się bez pamięci w lekarce o imieniu Karolina. Rozwód przebiegł bardzo dyskretnie.

"Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Rozwód był więc bardzo dyskretny. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można" - wyznał jakiś czas temu Krzysztof Cugowski dziennikowi "Fakt".

Zobacz też:

SZOK! To koniec domysłów o Rusin i Kujawie. Spływają gratulacje z CAŁEJ POLSKI!

Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy tajnego rozwodu syna. Piotr Cugowski zostawił matkę swego syna po 15 latach!

Żona Krzysztofa Cugowskiego dostała poruszające wieści! Nie zobaczycie jej już w Polsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Cugowski | Halina Frąckowiak | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy