Reklama
Reklama

Piotr Cugowski pokazał nową ukochaną parę miesięcy temu. Fani dopiero teraz ogarnęli

Kilkanaście godzin temu w mediach pojawiła się informacja dotycząca rozwodu Piotra Cugowskiego (43 l.) z jego dotychczasową małżonką. Na jaw wyszło również, że muzyk ma już nową ukochaną. Karolinę znał ponoć już dawno, ich wspólne zdjęcie pojawiło się w social mediach kilka miesięcy temu.

Syn wokalisty rockowego zespołu "Budka Suflera" rozstał się z żoną?

Piotr Cugowski tak jak ojciec postanowił spróbować swoich sił w show-biznesie. Mężczyzna od lat obecny jest na polskiej scenie muzycznej. Ostatnio media nie interesują się jednak jego dokonaniami artystycznymi, bo skupiły się bardziej rozstaniu z żoną.

Okazuje się, że po rozwodzie z byłą już ukochaną, 43-latek szybko odnalazł nową miłość. Dziennikarze portalu pudelek.pl postanowili zapytać o tajemniczą Karolinę kolegów Piotra z programu "The Voice Senior". Artysta miał ją oficjalnie przedstawić ekipie:

"Piękna, kulturalna kobieta z klasą" - zdradziła anonimowy informator portalu.

Reklama

Ojciec Piotra Cugowskiego zabiera głos w sprawie rozwodu syna

Z kolei dziennikarze serwisu fakt.pl postanowili skontaktować się z Krzysztofem Cugowskim. Były lider zespołu "Budka Suflera" potwierdził medialne doniesienia o rozwodzie syna.

"Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu" - powiedział Krzysztof. Ojciec Piotra w rozmowie z dziennikarzami dodał również, że jeśli nie chce się czegoś upubliczniać, to po prostu się tego nie robi. Rozwód był więc bardzo dyskretny.

"Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można" - mówił w rozmowie muzyk.

Piotr Cugowski opublikował zdjęcie z nową ukochaną

Wygląda na to, że nową ukochaną Piotra Cugowskiego jest niejaka Karolina. Muzyk wspominał o niej już w listopadzie 2022 roku. Wtedy jednak media nie zainteresowały się zbytnio tematem.

Młody Cugowski w rozmowie z Martą Surmik z "Pytania na śniadanie" zdradził, iż on "jest lekarzem dusz, a Karolina lekarzem ciała". Ukochana wokalisty to internistka i nefrolożka.

Dopiero teraz fani zauważyli, że Piotr opublikował zdjęcie z nową wybranką już w listopadzie 2023 roku. Na fotografi pozują "przytuleni głowami" i z szerokimi uśmiechami na twarzach. W sekcji komentarzy pojawiły się liczne komplementy dotyczące zakochanych.

"Piękni";

"Ponoć szczęśliwi czasu nie liczą" - podobnych głosów znajdziemy w komentarzach na Facebooku znacznie więcej.

Zobacz też:

Joanna Cugowska wyjechała do USA, by pomóc córce. Co na to wszystko Krzysztof Cugowski?

Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy tajnego rozwodu syna. Piotr Cugowski zostawił matkę swego syna po 15 latach!

Żona Krzysztofa Cugowskiego dostała poruszające wieści! Nie zobaczycie jej już w Polsce

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy