Reklama
Reklama

To dla niej Cugowski zostawił żonę. Prawie wypadł jej biust na ulicy (ZDJĘCIA)

Piotr Cugowski rozstał się ze swoją żoną z którą spędził razem 10 lat. Po rozwodzie od razu stracił głowę dla Karoliny z którą się... już zaręczył! Zakochany Piotr chwalił się nową partnerką już w styczniu tego roku, kiedy pojawiła się na planie "The Voice of Poland". Teraz zakochani zostali przyłapani przez paparazzich na ulicach Warszawy.

Cugowski dla niej zostawił żonę. To lekarka

Piotr Cugowski (posłuchaj!) i jego żona Eliza Tokarczyk rozwiedli się po 10 latach małżeństwa - na dodatek po cichu, bo media dowiedziały się o tym fakcie po 1,5 roku. Ojciec Piotra, Krzysztof Cugowski skomentował cichy rozwód syna w następujący sposób: "Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można - przekazał w "Fakcie".

Reklama

Nowa miłość muzyka, internistka Karolina zdążyła zdobyć serce rockmana i nawet razem zadebiutowali na ściankach jako para. Nie obyło się też bez zdjęć w social mediach.

Kim jest narzeczona Piotra Cugowskiego?

"Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja  się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem  ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem" - pochwalił się Cugowski w "Pytaniu na śniadanie".

Piotr Cugowski przyłapany z Karoliną na randce

Piotr Cugowski, syn byłego lidera "Budki Suflera"Krzysztofa Cugowskiego miał na sobie ciemną koszulkę, jeansową katanę w kolorze szarym, wąskie spodnie, sportowe buty i czapkę z daszkiem. Z kolei internistka Karolina świeciła biustem w bluzce-hiszpance, a do tego dobrała jasne, obcisłe spodnie i ażurowe buty na obcasie. 

Niby są z dwóch światów, a jednak znaleźli drogę ku sobie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Cugowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy