Reklama
Reklama

Pierwsza para w "Sanatorium miłości 5"? Zdzisław i Ula czują do siebie miętę. Nie zabrakło też łez

"Sanatorium miłości 5" oficjalnie wystartował! Prowadzącą jak zawsze jest Marta Manowska, która zorganizuje kuracjuszom czas pełen atrakcji. Fani w social mediach "Sanatorium miłości" mogli już zauważyć krótkie urywki z tego, co czeka widzów w drugim odcinku reality-show dla seniorów w niedzielę o 21:20 w TVP.

"Sanatorium miłości 5". Co wydarzy się w drugim odcinku?

Uczestnicy "Sanatorium miłości 5" przebywają w sanatorium w Busku-Zdroju. Marta Manowska zorganizowała już seniorom szybkie randki, na których dowiedzieliśmy się między innymi, że dla Anity ważne są pieniądze, a Dariusz miał bogate życie erotyczne i szuka jurnej seniorki.

Reklama

W drugim odcinku możemy obserwować nowe wyzwania - w tym wyścigi na hulajnogach. Nie zabraknie też dyskoteki, na której będzie można zauważyć pierwsze tworzące się pary.

"Sanatorium miłości 5". Szczere wyznanie Anity doprowadziło do łez innych seniorów

W krótkich filmikach na Instagramie i Facebooku widzowie mogą też zobaczyć, jak Anita zwierza się ze swoich problemów: "Miałam takie momenty w życiu, taką nieprzypadkowość zdarzeń. Byłam słaba psychicznie, depresyjna. Człowiek nie daje sobie z tym rady i psychiatrzy, psychologowie pomagają. Tak naprawdę to chyba od roku dobrze funkcjonuję na antydepresantach. Czasami bez tych tabletek się nie daje rady".

Szczerość Anity wywołała w Ewie duże wzruszenie: "Bardzo jest odważną osobą [Anita - przyp. red.], wspaniałą po prostu. I się wzruszyłam".

"Sanatorium miłości 5". Zdzisław i Ula zostaną pierwszą parą tej edycji?

Nietrudno zauważyć, że w odcinku na dyskotece Ula i Zdzisław nie mogą się od siebie odkleić. Chemia i uczucie między nimi iskrzą, wręcz padają też słowa, że "jesteś moim ulubionym kolegą".

Czy mieszkanka Gdańska i mieszkaniec Tczewa pozostaną pierwszą parą 5 edycji "Sanatorium miłości". Musimy poczekać na kolejne odcinki.

Zobacz też:

Piotr Hubert Langfort robi karierę w TVP. Z "Sanatorium miłości" poszedł do "The Voice Senior 4"

"Sanatorium miłości 5". Fala krytyki pod adresem Anity. Ma powody, by sprawdzać zasobność portfela partnera [POMPONIK EXCLUSIVE]

Joanna z "Sanatorium miłości 5" miała problem z narkotykami! Ujawniła, kto ją w to wciągnął! [POMPONIK EXCLUSIVE]

TYLKO U NAS: Anita z "Sanatorium Miłości" została wykorzystana przez kochanka na 370 tysięcy! "Wyczuł, czego mi potrzeba" 

TYLKO U NAS: Bożena z "Sanatorium..." przeżyła wielką tragedię. Rozłączyła ich dopiero śmierć

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" spędzili Sylwestra pod palmami. Ślub tuż tuż!

"Sanatorium miłości 5". Darek miał bogate życie erotyczne. Wymaga wysokiego libida u partnerki


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy