Reklama
Reklama

Opozda była o krok od ślubu ze znanym sportowcem. Zerwała z nim w tajemniczych okolicznościach

Joanna Opozda zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości. Sama twierdzi, że wikłała się w związki bez przyszłości i wiele razy zawiodła się na mężczyznach. Dziś niewiele już osób pamięta, że kilka lat temu – niedługo po rozstaniu z Aleksandrem Baronem – aktorka była o krok od poślubienia rajdowca Andi Mancina. Gdy pół-Włoch z Bielska-Białej wrócił z samotnej podróży do Tajlandii, zostawiła go bez słowa. Nigdy nie zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się zostać jego żoną.

Gdy Joanna Opozda poznała Andi Mancina w domu ich wspólnych znajomych, doskonale wiedziała, że jest mężczyzną z przeszłością. Koleżanki, widząc, że wodzi oczami za przystojnym rajdowcem, od razu poinformowały ją, że Andi jest rozwodnikiem i ma dziecko, że w rodzinnej Bielsku-Białej postrzegany jest jako niestały w uczuciach król życia żyjący na koszt bogatego ojca - biznesmena z Włoch.

Aktorka - mimo ostrzeżeń - zdecydowała się zaryzykować. Nie kryła, że sportowiec wpadł jej w oko. Miała nadzieję, że znajdzie u jego boku szczęście.

Reklama

Joanna Opozda: Andi oświadczył się jej podczas romantycznych wakacji na Sardynii

Już podczas pierwszej rozmowy Joanna i Andi zorientowali się, że bardzo wiele ich łączy - oboje kochali zwierzęta i owoce morza, uwielbiali podróże i marzyli, by spotkać kogoś "na stałe". Byli wręcz pewni, że los nie bez powodu postawił ich sobie na drodze i postanowili dać szansę uczuciu, które wybuchło między nimi od pierwszego wejrzenia.

Andi z miejsca rozkochał w sobie Asię. Po zaledwie kilku tygodniach od pierwszego spotkania zaproponował, by polecieli na romantyczne wakacje na Sardynię, gdzie - zupełnie niespodziewanie - poprosił ją, aby została jego żoną.

Aktorka opowiadała później w wywiadach, że ukochany oświadczył się jej podczas kolacji w jednej z włoskich knajpek w Isola Rossa, a w dowód miłości podarował jej piękny pierścionek (pochwaliła się nim na InstaStories), który plotkarskie media "wyceniły" na sto tysięcy złotych!

"Jadąc na wakacje, Asia nie spodziewała się oświadczyn. Nareszcie czuje się jak księżniczka" - wyznała "Faktowi" znajoma aktorki.

"Mój narzeczony jest pół-Włochem. Byłam w szoku, że coś takiego wymyślił. Było strasznie romantycznie, widziałam chyba z siedem spadających gwiazd. Coś niesamowitego" - ekscytowała się Joanna Opozda w rozmowie z "Plejadą".

Joanna Opozda: Potwierdziła, że planuje ślub z ukochanym

Andi Mancin nie był, gdy zaczął spotykać się z Joanną, osobą anonimową. Miał na swoim koncie zwycięstwa w kilku prestiżowych zawodach motocrossowych, był znanym w sportowym światku rajdowcem. Przez pewien czas prowadził nawet z Mariuszem Kałamagą i Stanisławem Karpielem-Bułecką program "Project 176" emitowany na antenie Extreme Sports Channel. Wystąpił też w jednym z odcinków kulinarnego show TVN "Ugotowani".

Joanna była w Andrzeju zakochana bez pamięci. Wcześniej nigdy nie mówiła w wywiadach o swoim życiu uczuciowym, a tym razem nie potrafiła się powstrzymać, by nie ekscytować się perspektywą poślubienia swojego "księcia z bajki".

Podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polsat w 2018 roku opowiadała dziennikarzom, że planuje zamążpójście. Przy okazji zdementowała pogłoski, że zamierza razem z przyszłym mężem zamieszkać w słonecznej Italii.

"Nie wyprowadzamy się z Polski" - zapewniała w wywiadach.

Joanna i Andi sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Aktorka zamieściła nawet na Instagramie serię zdjęć z ukochanym, zostawiała serduszka pod fotkami, które on publikował w mediach społecznościowych. Nic nie wskazywało na to, że sielanka zakończy się, zanim para rozsmakuje się we wspólnym życiu.

Joanna Opozda: Po rozstaniu z nią rajdowiec znalazł sobie nową "princessę"

W grudniu 2018 roku Andi Mancin poleciał do Tajlandii. Bez Asi. Aktorka nie mogła mu towarzyszyć. Nie wiadomo, co takiego stało się w kraju Tajów, ale coś musiało się stać, skoro Joanna Opozda zaraz po powrocie narzeczonego do Polski zerwała z nim i usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia, do których zapozowali razem.

Jak podało "Na żywo", Mancin bardzo przeżył rozstanie z Opozdą, a złamane serce leczył alkoholem. W końcu jednak zapomniał o miłosnej porażce i znalazł sobie nową "princessę". Zwolnione przez Joannę miejsce u jego boku zajęła młoda piosenkarka Ewelina Lisowska.

Wkrótce po zerwaniu z rajdowcem Joanna Opozda związała się z Antonim Królikowskim, co - jak powszechnie wiadomo - nie wyszło jej na dobre.

Dziś najważniejszym mężczyzną w życiu aktorki jest 2-letni synek Vincent, którego wychowuje sama, czekając na rozwód z jego ojcem.

Jak udało się nam ustalić, pierwsza sprawa rozwodowa Joanny i Antoniego odbędzie się już w lutym.

Zobacz też:

To może być przełom w relacji Opozdy z Ostrowską-Królikowską. Chodzi o spotkanie z wnukiem

Nie do wiary, co zaszło. Opozda zwyzywana w sieci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska tak zrzuciła zbędne kilogramy. Znalazła ciekawy sposób

 Źródła:

  1. Artykuł "Opozda zaręczyła się we Włoszech", "Fakt", sierpień 2018 (fakt.pl/plotki/opozda-zareczyla-sie-we-wloszech/w8e95my).
  2. Rozmowa z J. Opozdą, "Plejada", sierpień 2018 (plejada.pl/wideo/joanna-opozda-nie-poslubi-narzeczonego-w-tym-roku-dlaczego/98jd02w).
  3. Artykuł "Zawrócił w głowie polskim celebrytkom", "Przegląd Sportowy", październik 2022 (przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/andi-mancin-zawrocil-w-glowach-celebrytkom-status-na-facebooku-mowi-wszystko/zm9x019).
  4. Artykuł "To był romans", "Na żywo", marzec 2022.
  5. Materiały własne AIM.
Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy