Reklama
Reklama

O małżeństwie Torbickiej plotkowano od dawna. Teraz wyszło coś takiego

Grażyna Torbicka pojawiła się niedawno na branżowym wydarzeniu, na którym poruszyła kilka prywatnych kwestii, między innymi opowiedziała o swoim małżeństwie. Przypomniała pewną sytuację z przeszłości, która dotyczy właśnie jej męża.

Grażyna Torbicka wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie

Grażyna Torbicka od lat prezentuje ten sam wizerunek. Na początku swojej kariery miała jednak trochę inny kolor włosów. Był on odrobinę ciemniejszy.

"Jak oglądam moje zdjęcia z okresu, gdy miałam dwadzieścia parę lat, to widać, że byłam szatynką, bardzo ciemną blondynką. Blond rozjaśnia twarz, rozświetla, więc jak mijają kolejne dekady, to dodajesz sobie tego światła blondem" - powiedziała Torbicka w rozmowie z dziennikarzami serwisu Plejada.

Reklama

Grażyna w rozmowie wyjawiła również prawdę na temat swojego ukochanego męża. To prawdziwa rzadkość, ponieważ gwiazda niezbyt często porusza prywatne tematy.

"Muszę powiedzieć, że kiedyś w przypływie jakiejś zabawy i dobrego humoru publicznie wystąpiłam w czarnej peruce w stylu bob i mój mąż się zakochał. Uznałam, że w blondynce też się zakocha" - przyznała Torbicka.

Torbicka podsumowała także, iż blond wybiera także przez wzgląd na pracę. Według niej to ostre studyjne światło lepiej prezentuje się na jasnych włosach.

"Kamera i światła studyjne zdecydowanie wolą blondynki, więc już jestem tą blondynką" - przyznała dziennikarka.

Zobacz też: Grażyna Torbicka olśniła na imprezie. Fani byli zachwyceni jej stylizacją

Grażyna Torbicka zdradza sekret urody

Grażyna Torbicka pierwszy raz w telewizji pojawiła się ponad 40 lat temu. Od lat wygląda młodo, co wielokrotnie podkreślają jej fani. W wielu wywiadach pytano ją o sekret urody.

"Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami, dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem. Nie używam też jakiś wyjątkowych kosmetyków, od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików" - wyjawiła gwiazda w rozmowie z dziennikarzami "Na Żywo".

Torbicka dodała jednak, że szczególną wagę przykłada jednak do jedzenia. Dziennikarka preferuje kuchnię śródziemnomorską, gdzie jest dużo warzyw i owoców.

"Zwracam natomiast uwagę na ilość porcji na talerzu, nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru" - mówiła Torbicka w rozmowie z "Na Żywo".

Zobacz też:

Plotki o Grażynie Torbickiej i mężu Adamie to jednak prawda! Sensacja po 42 latach od ślubu

Grażyna Torbicka pilnie zamieściła nekrolog! Jego treść wyjaśnia wszystko! Jest już data pogrzebu!

Są szczęśliwi 42 lata po ślubie. Grażyna Torbicka znalazła przepis na udane małżeństwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy