Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka olśniła na imprezie. Fani byli zachwyceni jej stylizacją

Grażyna Torbicka to jedna z tych gwiazd w polskim show-biznesie, która uznawana jest za ikonę mody. Dziennikarka pojawiła się ostatnio na jednej z branżowych imprez i zachwyciła wszystkich zgromadzonych. Sprawdźcie, jak wyglądała.

Grażyna Torbicka (62 l.) byłą jedną z tych gwiazd, które dostały zaproszenie na obchody 50. rocznicy powstania Zespołu Filmowego "X". Na imprezie nie zabrakło również Krystyny Jandy, Emilii Krakowskiej czy okrytej złą sławą Bożeny Dykiel. Większość fotoreporterów skupiona była jednak tylko na eleganckiej Torbickiej.

Reklama

Grażyna Torbicka w eleganckiej stylizacji

Grażyna Torbicka na oficjalnych wyjściach zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Na ostatniej imprezie również zachwyciła fanów. 62-latka wybrała czarny garnitur, na który składała się dopasowana marynarka oraz luźne spodnie. Do tego kompletu dobrała jasny top oraz ciemne botki na cienkim obcasie.

Makijaż Torbickiej był na tyle delikatny, że nie było go prawie widać. Dziennikarka postawiła na rozpuszczone włosy, które lekko podkręciła lokówką.

Jak Grażyna Torbicka dba o urodę?

Grażyna Torbicka od lat zachwyca urodą i nienaganną sylwetką. Okazuje się, że szczupłe ciało zawdzięcza nie treningom, tylko genom. 62-latka je wszystko, co jej smakuje, tylko połowę przewidzianej porcji.

W rozmowie z dziennikarzami z "Na żywo" powiedziała, że lubi długie spacery z psem, a kosmetyki, które stosuje, są te same od lat. Dodatkowo wyznała również, że nie wierzy w magiczną moc drogich specyfików. Gwiazda lubi kuchnię śródziemnomorską, której podstawą są warzywa, owoce, zboża oraz ryby.

Grażyna Torbicka to również jedna z niewielu gwiazd, która nie zdecydowała się ingerować w swoją urodę. Twierdzi, że należy starzeć się z godnością, a zmieniona zabiegami twarz z pewnością nie doda nam uroku.

Zobacz też:

Kasia Cichopek zabrała dzieci od Hakiela i wyleciała z Polski. Wcześniej zdarzył się wypadek!

Bożena Dykiel niepokoi swoim zachowaniem na ulicy. "Wynocha, wynocha, wynocha"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama