Reklama

Reklama

Reklama

Bożena Dykiel niepokoi swoim zachowaniem na ulicy. "Wynocha, wynocha, wynocha"

Bożena Dykiel to jedna z tych aktorek, o których jest głośno w ostatnim czasie nie przez filmowe role, ale skandale, w których bierze udział. Niedawno znowu zaniepokoiła swoich fanów.

Bożena Dykiel (73 l.) to aktorka, która największą popularnością cieszyła się w latach 70. i 80. Obecnie gra w tasiemcu "Na Wspólnej" i przypomina o sobie w mediach poprzez różnego rodzaju wpadki, a także kontrowersyjne wypowiedzi.

Bożena Dykiel krzyczy na ulicy: "Wynocha, wynocha, wynocha"

Bożena Dykiel nie ma w ostatnim czasie dobrej passy. 12 kwietnia 2022 roku w jednym z kin obchodzona była 50. rocznica powstania Zespołu Filmowego "X". Na wydarzenie zostały zaproszone gwiazdy, które grały w takich filmach, jak "Człowiek z żelaza" czy "Ziemia obiecana". Wśród gości znalazła się 73-letnia Dykiel, która swoim zachowaniem wprawiła w osłupienie wszystkich zgromadzonych.

Reklama

Na fanpage Kulturalni.pl można przeczytać, że Bożena bardzo ostro zareagowała na zgromadzonych pod budynkiem fotoreporterów.

Jak się okazuje, fani Dykiel byli podzieleni co do jej zachowania. Jedni uważali, że aktorka dobrze zrobiła, odmawiając zdjęć. Z kolei drudzy uznali, że dzieje się z nią coś niedobrego.

Kontrowersje Bożeny Dykiel

Jesienią 2021 roku Bożena Dykiel wywołała prawdziwą burzę po swojej wypowiedzi na temat depresji oraz jej leczenia. Aktorka "Na Wspólnej" zareklamowała wtedy na antenie TVN antydepresyjne okulary. To po tym występie definitywnie zakończono z nią współpracę w ramach kampanii społecznej "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję".

Okazuje się, że wypowiedź nt. depresji nie jest jedyną kontrowersją Dykiel. 73-latka stwierdziła również, że pandemia koronawirusa to "spisek bogaczy". Dodała również, że wprowadzone lockdowny to swego rodzaju "obóz".

Zobacz też:

Kasia Cichopek zabrała dzieci od Hakiela i wyleciała z Polski. Wcześniej zdarzył się wypadek!

Górniak przebierze się za góralkę na Wielkanoc. "Teraz już mam swój strój"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bożena Dykiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy