Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Wellman ostro o Dykiel! Opowiada "pierdoły"

Dorota Wellman udzieliła ostatnio wywiadu, w którym skomentowała kontrowersyjne zachowanie Bożeny Dykiel w "Dzień Dobry TVN". Aktorka reklamowała w nim okulary, które rzekomo mają wspomagać leczenie depresji. Dziennikarka wyznała, co by zrobiła, gdyby to ona prowadziła program.

Kilka miesięcy temu Bożena Dykiel była gościem w porannym programie "Dzień Dobry TVN". Wystąpiła w nim, jako ambasadorka kampanii Twarze Depresji i miała opowiedzieć o chorobach psychicznych. 

Nieoczekiwanie, aktorka zaprezentowała okulary, które mają cudowne właściwości i leczą... depresję. Jej wypowiedzi były na tyle kontrowersyjne, że prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak natychmiast jej przerwała. 

Dorota Wellman o Bożenie Dykiel

Dorota Wellman skomentowała zachowanie gwiazdy "Na Wspólnej" i bez wahania wyznała, że zdecydowanie by zaprotestowała. Jej zdaniem depresja jest poważną sprawą i nie możemy opowiadać takich "pierdół". 

Reklama

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" dodała, że stacja, w której pracuje, bardzo aktywnie angażuje się w pomoc osobom cierpiącym na depresję. Dlatego też, nie może sobie pozwolić, aby na jej antenie padały takie słowa. "Nie możemy sobie na to pozwolić. To jest za poważny temat. Dotyczy zbyt wielu osób" - podkreśliła.

Sytuacja z Bożeną Dykiel była komentowana przez wiele tygodni. Aktorka zaskoczyła swoimi słowami zarówno prowadzące program, Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak, jak i widzów. O sprawie mówili także eksperci. 

***

Zobacz także:

Skandale i romanse Władimira Putina! W tle operacje plastyczne i nieślubne dzieci

Beata Tyszkiewicz odpuszcza walkę z urzędnikami. Jest finał "afery" mieszkaniowej

Werner wspomina pracę w Kijowie i wspiera Ukrainę: "Drodzy obywatele Ukrainy. Bądźcie"

Rosja zaatakowała. Niektóre pociski spadły blisko polskiej granicy

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bożena Dykiel | Dorota Wellman

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy